Biletomat Koncerty Marta Zalewska akustycznie

Koncerty: Marta Zalewska akustycznie

Bilety na koncert

Marta Zalewska akustycznie

termin

Pt, 02 lipca 2021 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 02 lip 2021 20:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄Marta Zalewska akustycznie w Lemon Tree! UWAGA - zmiana daty na lipiec!

Marta ZalewskaPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Marta Zalewska zabierze Was w akustyczną, bardzo osobistą podróż po swoim świecie - pełnym przeciwności jak siła i delikatność, jak melancholia i euforia, nostalgia za minionym czasem i śmiałe patrzenie w przyszłość. To wszystko zaklęte jest w jej piosenkach, które w tej kameralnej odsłonie mają najbardziej emocjonalny wydźwięk.

Marta Zalewska - wokalistka, kompozytorka, producentka i autorka tekstów.

W 2016 roku dzięki wygranej w konkursie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Marta zadebiutowała z autorską piosenką 'Skrzydła' na 53.KFPP w Opolu.

Jesienią 2018 roku Marta została laureatką konkursu Czwórki Polskiego Radia: „Wydaj płytę z Będzie Głośno". Dzięki wygranej, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się jej debiutancki, autorski album – „Marta Zalewska". Utwór "No Worries" pochodzący z tego albumu stał się flagowym singlem promującym audioserial "Czarne Źródło" wydany przez Audiotekę w 2019 roku. Marta jest laureatką konkursu "Męskie Granie Young" dzięki któremu wystąpiła na 10-tej, jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019. We wrześniu 2019 razem z zespołem wystąpiła na jednym z największych festiwali muzycznych w Skandynawii - Live At Heart w Szwecji.

Komponuje muzykę do spektakli teatralnych, musicali, audiobooków.

Marta prowadzi także vloga "Zapomniane Polskie Piosenki" w którym prezentuje wartościową polską - a nieco zapomnianą muzykę minionych dekad. Artystka przygotowuje obecnie drugą autorską płytę.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Przeniesione