Biletomat Imprezy Martin Jensen

Imprezy: Martin Jensen

Bilety na imprezę

Martin Jensen

termin

So, 04 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Martin Jensen w innym terminie i miejscu.


 

📄KONCERT ODWOŁANY

Martin Jensen

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Martina Jensena! Autor przeboju „Solo Dance” wystąpi 4 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP!

Martin Jensen to dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM. Chociaż nie planował kariery muzycznej, viralowy sukces utworu „Si” zaprowadził artystę na szczyty notowań.

Duński DJ wzorowo wykorzystuje Internet i social media do promocji i utrzymywania kontaktu z fanami – angażuje ponad 2,5 milionową społeczność swoich obserwatorów w cały proces produkcji kolejnych singli, a jego działania przekładają się na milionowe wyświetlenia na YouTube i pierwsze pozycje w zestawieniach serwisów streamingowych.

Martin Jensen popularność w Polsce zyskał dzięki utworowi „All I Wanna Do”, który w zawrotnym tempie stał się przebojem ubiegłego lata. „Solo Dance” powtórzył sukces „All I Wanna Do” na całym świecie, a liczba odtworzeń utworu przekroczyła 300 milionów.

http://www.youtube.com/v/ginBV6aeVlc

Artysta jest również autorem oficjalnych remiksów utworów Katy Perry, Eda Sheerana czy Olly’ego Mursa. Występ w Poznaniu będzie pierwszym pełnowymiarowym koncertem Martina Jensena w Polsce!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!