Przejdź do głównej treści strony

MASTER BOOT RECORD

22.11.2023, środa, 20:00
Pod Minogą, Poznań Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Zapraszamy na niezapomnianą muzyczną podróż do świata synth-metalu z zespołem Master Boot Record, który wystąpi już 22 listopada 2023 roku w klubie Pod Minogą w Poznaniu! To wyjątkowy koncert, który przeniesie uczestników w pełen tajemniczych zagadek i nostalgicznych dźwięków świat MBR.

Master Boot Record (MBR) to wyjątkowy projekt muzyczny, którego …


Zapraszamy na niezapomnianą muzyczną podróż do świata synth-metalu z zespołem Master Boot Record, który wystąpi już 22 listopada 2023 roku w klubie Pod Minogą w Poznaniu! To wyjątkowy koncert, który przeniesie uczestników w pełen tajemniczych zagadek i nostalgicznych dźwięków świat MBR.

Master Boot Record (MBR) to wyjątkowy projekt muzyczny, którego twórczość łączy chiptune, muzykę klasyczną i avant-synth-metal. Zespół zadebiutował w 2016 roku i od tamtej pory zdobył uznanie swoją rosnącą dyskografią, inspirowaną klasycznymi programami komputerowymi i grami wideo. Jednak to nie wszystko, co wyróżnia MBR. Ich albumy są znane z ukrytych zagadek i wiadomości, które wprowadzają słuchaczy w fascynujący świat retro-cyberpunka.

Debiutancki album pod nazwą Master Boot Record ukazał się dopiero w 2019 roku, choć zespół pojawił się online już w 2016 roku, prezentując cyfrowy album C:>FIXMBR. Od tego momentu MBR konsekwentnie wydaje minialbumy i pełnowymiarowe albumy, pełne glitchowych, ale jednocześnie melodyjnych utworów, takich jak Virus.Dos czy Internet Protocol. Grupa nie zapomina również o fanach gier wideo, regularnie wydając single z coverami muzyki z klasycznych tytułów, takich jak DOOM, Castlevania czy Zelda.

MBR podkreśla swoje nawiązania do estetyki retro-cyberpunka również poprzez wyjątkowy format swoich albumów.

Master Boot Record to zespół, który łączy różne style muzyczne i inspiracje w niepowtarzalny sposób. Ich dźwięki przenoszą słuchaczy do świata retro-cyberpunka, oplecionego tajemniczymi zagadkami i oryginalnym językiem.

Nie przegapcie okazji, by dołączyć do MBR na ich koncercie w Poznaniu! Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie muzyczne, które porwie was w wir elektronicznych dźwięków i wprowadzi do światów wirtualnych.

MASTER BOOT RECORD
+ Gameboy Techno Punk

📅22.11.2023
📍Poznań, Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡️MASTER BOOT RECORD - synth metal

🌐 https://www.facebook.com/masterbootrecordmusic
🌐 https://www.instagram.com/masterbootrecord

🔈 “80386” - https://www.youtube.com/watch?v=fZUCxE3hsME
🔈 “80486DX” - https://www.youtube.com/watch?v=q2CbHKPx36w
🔈 “C:\DEFRAG” https://www.youtube.com/watch?v=R77CC9D0sYI

➡️AROTTENBIT - gameboy techno punk

🌐 https://www.facebook.com/arottenbit666
🌐https://www.instagram.com/arottenbit

🔈 “LSDJ” https://www.youtube.com/watch?v=YS6ES2z4bd8


Bilety

Aktywne

Standard

99 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 110 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.