Przejdź do głównej treści strony

Meek, Oh Why? Wszystko w swoim czasie TOUR | Szczecin

01.12.2024, niedziela, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 Meek, Oh Why? ogłasza nadchodzącą jesienną trasę koncertową „Wszystko w swoim czasie TOUR” promującą nową płytę.

Po dłuższej przerwie Meek, Oh Why? wraca na scenę z nowym, przełomowym materiałem, który wyznacza nowy etap w jego karierze. Razem z energetycznym składem muzycznym wyrusza w podróż po Polsce, by spotkać się z …

 Meek, Oh Why? ogłasza nadchodzącą jesienną trasę koncertową „Wszystko w swoim czasie TOUR” promującą nową płytę.

Po dłuższej przerwie Meek, Oh Why? wraca na scenę z nowym, przełomowym materiałem, który wyznacza nowy etap w jego karierze. Razem z energetycznym składem muzycznym wyrusza w podróż po Polsce, by spotkać się z Wami „w swoim czasie” w dziesięciu miastach: Lublin, Warszawa, Poznań, Katowice, Toruń, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Gdynia.

W nowym składzie zespołu znajdą się na synthach bracia BIESY, czyli Tymoteusz i Jacek Bies, oraz na bębnach Olaf Rykała. Razem stworzą niezapomniane widowisko, które porwie Was swoim brzmieniem i energią, pełne emocji i muzycznych niespodzianek.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Meek, Oh Why? (Mikołaj Kubicki) to artysta – autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny, trębacz i raper – funkcjonujący na pograniczu świata hip-hopu, muzyki elektronicznej i modern jazzu. Dżentelmeński raper z szacunkiem odnoszący się do słów, eksplorujący rzeczywistość w szczery, choć metaforyczny sposób.

Artysta ma na koncie cztery płyty długogrające („Miło było poznać”, „Płyta rodzaju”, „Zachód”, „Offline”) oraz trzy EPki („Księżniczna i buc”, „Rekopisy nie płoną”, „Po sygnale nagraj wiadomość”).

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

73,90 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 84,40 zł

II Pula

Bilet wstępu

84,40 zł

III Pula

Bilet wstępu

105,50 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.