Przejdź do głównej treści strony

Men in Blanks | Underground Magic | Szczecin

26.11.2023, niedziela, 18:00
Hala Odra, Szczecin Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy Państwa na spektakularny finał serii Underground Magic pod tytułem "Men in Blanks". Damian Mekwiński i Mateusz Chlubek odsłonią przed Państwem świat pełen fantazji, zagadek i tajemniczości. Nasz niezwykły duet artystów, którzy jeszcze do niedawna stawiali swoje pierwsze kroki w świecie magii, dziś są uważani za jednych z najlepszych iluzjonistów …
Zapraszamy Państwa na spektakularny finał serii Underground Magic pod tytułem "Men in Blanks". Damian Mekwiński i Mateusz Chlubek odsłonią przed Państwem świat pełen fantazji, zagadek i tajemniczości. Nasz niezwykły duet artystów, którzy jeszcze do niedawna stawiali swoje pierwsze kroki w świecie magii, dziś są uważani za jednych z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Ich zdolności, kreatywność i umiejętność zaskakiwania publiczności są absolutnie niezrównane.

Przygotowany dla Państwa spektakl jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. "Men in Blanks" to nie tylko magiczne sztuczki - to podróż do świata, rodem z kadru filmowego, w którym każdy uczestnik może poczuć się jak bohater swojej własnej opowieści. To spektakl, który oczaruje i zaskoczy nawet najbardziej wymagających widzów w każdym wieku. Zapraszamy na "Men in Blanks" – iluzję na najwyższym poziomie, przygotowaną przez dwóch młodych geniuszy magii, którzy zdobywają serca i umysły publiczności w całym kraju.

Spektakl dla osób od 5. lat.

Czas trwania spektaklu: 50 min

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

70 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.