Przejdź do głównej treści strony

MESAJAH | Zabrze | Zmiana terminu

04.02.2023, sobota, 20:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Koncert MESAJAH, który miał odbyć się 02.12.2022 zostaje przełożony na sobotę 4 lutego.
“Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją, która jest poza naszą …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Koncert MESAJAH, który miał odbyć się 02.12.2022 zostaje przełożony na sobotę 4 lutego.
“Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją, która jest poza naszą kontrolą, musimy przełożyć koncert MESAJAH na 4 lutego 2023"
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin lub można je zwrócić w bileterii, w której zostały zakupione.
Za zmianę bardzo przepraszamy.
Mamy nadzieję wynagrodzić to Wam świetnym koncertem i to tuż przed urodzinami Boba Marleya . Wybaczcie i do zobaczenia....

📆
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00

Mesajah, czyli Manuel Rengifo Diaz, znany jest również jako Manolo, to polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor.
Swoją przygodę muzyczną zapoczątkował w zespole Natural Dread Killaz. W 2008 roku Wydał swój debiutancki, solowy album Ludzie prości. Album ten promowany singlem Każdego dnia, który do tej pory jest wielkim przebojem, znanym nie tylko wśród fanów reggae. Natomiast w 2012 roku wydana została druga płyta Jestem stąd nawiązujący do problemu dyskryminacji ludzi o innym kolorze skóry. Tę płytę promowały kawałki: Ogień, Wiadomość oraz utwór Szukając szczęścia nagrany wraz z Kamilem Bednarkiem. W 2013 roku Ukazał się album Brudna prawda. Swój ostatni album wydał w 2016 roku i nosił on tytuł Powrót do korzeni. Promocję tego krążka zapoczątkował singiel pt.: Wolne, z którym Mesajah niespodziewanie wygrał konkurs Premier na 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – zdobywając, głosami publiczności, opolską Karolinkę. Album ten został doceniony także przez branżę muzyczną – album otrzymał nominację do Fryderyków 2017 w kategorii Album roku muzyka korzeni.

Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Niesamowita nergia towarzysząca jego występom sprawia, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych. Występował między innymi podczas takich festiwali jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.

Jego utwory: Każdego dnia, Szukając szczęścia i Lepsza połowa trafiły na listy przebojów.

🎫 Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

PULA I

STANDARD

65,00 zł

W DNIU KONCERTU

STANDARD

75,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.