Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal METAL MANTRA 2023

Hard Rock / Metal: METAL MANTRA 2023

Bilety na Hard Rock / Metal

METAL MANTRA 2023

termin

So, 17 czerwca 2023 godz. 19:30

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na METAL MANTRA 2023, 17 czerwca w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 17.06.2023 zapraszamy na koncert trzech formacji: Solum, Alpha Zero oraz Black Star Mantra. Koncert odbędzie się w Mysłowickim Schronie Muzycznym MASH. 

*** Solum ***

To zespół istniejący od 2019 roku. Założony przez trzech muzyków, którzy w tym samym czasie opuścili inny projekt. Zdeterminowani by tworzyć muzykę bez sztywnych ram gatunkowych, rozpoczęli wspólną pracę nad pomysłami i poszukiwanie perkusisty. Zespół uformował się ostatecznie W 2020 roku, gdy w początkowym etapie pandemii koronawirusa, dzięki ,,castingom" znalazł właściwą osobę do obsługi werbla.

Zespół tworzą: Sebastian Sus (wokal i gitara), Tomasz Papiernik (gitara), Piotr Nawrot (bas) oraz Mirek Gedek (perkusja).

Muzyka SOLUM to melodyjny, ciężki, pełen emocji, brudu, ale i przestrzeni alt-metal. Zespół skupiał się na tworzeniu autorskiego materiału, który został zarejestrowany na początku 2022 roku w studiu Tomasza „Zeda" Zalewskiego, znanego ze współpracy z zespołami takimi jak Coma czy Decapitated. SOLUM ma na swoim koncie trzy wydawnictwa: „A Trip to the Moon" (singiel/instrumental, digital), „Przebudzenie" (singiel, digital), oraz „Solum" (album). Do obu singli nakręcone zostały teledyski, a utwór „Machina” wyróżnia się wizualizerem. Latem 2022 roku singiel „Przebudzenie" trafił na listę TurboTop Antyradia i dotarł do trzeciego miejsca. Zespół wziął wtedy udział w Antyfeście Antyradia, gdzie otrzymał wyróżnienie i został zaproszony do nagrania materiału w Izabelin Studio. Debiutancki album SOLUM został doceniony również przez magazyn Teraz Rock, który ocenił go na 3,5/5 gwiazdek, a sam zespół nazwał „zjawiskiem".

*** Alpha Zero ***

Zespół łączy elementy różnych odmian metalu i innych gatunków. Czerpie inspirację z muzyki takich zespołów jak Fear Factory, Periphery, Gojira i Scar Symmetry. Formacja pracuje nad materiałem na nowe EP i planuje kolejne koncerty. Alpha Zero aktualnie promuje nowy singiel "On The Edge".

*** Black Star Mantra ***

Warszawska formacja grająca muzykę pomiędzy nowoczesnym a progresywnym metalem, wplatając do tego elementy Djentu oraz metalu eksperymentalnego. Obecnie zespół wykonuje materiał instrumentalny. Grupa powstała w Warszawie 30.10.2021 - a w jej składzie znajdują się:

Maciek Karaś – Perkusja,
Paweł Alberski - Gitara Basowa,
Artur Borowski – Gitara,
Piotr Michalski – Gitara.

Formacja ma na koncie debiutancki album „Hourglass”, który został wydany 3.11.2022. Jest dostępny w wersji fizycznej, jak i na większości serwisów streamingowych. Album został wydany niedługo po pierwszej rocznicy działalności grupy.

Youtube: https://www.youtube.com/@BlackStarMantra
Fb: https://www.facebook.com/BlackStarMantra

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!