Przejdź do głównej treści strony

Metamorfozy - pokaz charakteryzacji teatralnej

01.06.2024, sobota, 13:00
Lamus, Poznań Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Jak przemienić młodzieńca w starca, kobietę w czarownicę, a dziecko w zwierzę? To proste! Można spotkać się z wróżką albo... z charakteryzatorką!

Zapraszamy na spotkanie z Margarytą Pronczenko! Charakteryzatorką i czarodziejką w jednej osobie! Dzięki niej, obserwując proces kolejnych przemian, poznacie ciekawostki dotyczące historii makijażu teatralnego, dowiedziecie się, czym różni się …
Jak przemienić młodzieńca w starca, kobietę w czarownicę, a dziecko w zwierzę? To proste! Można spotkać się z wróżką albo... z charakteryzatorką!

Zapraszamy na spotkanie z Margarytą Pronczenko! Charakteryzatorką i czarodziejką w jednej osobie! Dzięki niej, obserwując proces kolejnych przemian, poznacie ciekawostki dotyczące historii makijażu teatralnego, dowiedziecie się, czym różni się charakteryzacja teatralna od filmowej i poznacie tajniki wykonywania efektów specjalnych, a najodważniejsi wybrańcy będą mogli na własnej skórze przekonać się, na czym polega prawdziwa metamorfoza.
Bilet - DZIEŃ DZIECKA - 5 zł

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

BILET

5,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.