Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Jazz / Blues Michał Kaczmarczyk Trio | Kalisz

Jazz / Blues: Michał Kaczmarczyk Trio | Kalisz

Bilety na Jazz / Blues

Michał Kaczmarczyk Trio | Kalisz

termin

So, 15 stycznia 2022 godz. 21:00

miejsce

Kontrabas Cafe Club
Plac Bogusławskiego 1, 62-800 Kalisz

organizator

Kontrabas Cafe Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 14 sty 2022 23:59

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Michał Kaczmarczyk Trio w Kaliszu!

Michał Kaczmarczyk, Bartek Kucz, Maciej Burzyński


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Michał Kaczmarczyk - pochodzący z Kalisza muzyk, to świetny gitarzysta jazzowy i kompozytor będący absolwentem gitary jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach i w Poznaniu, w którym realizuje on swoje muzyczne pomysły oparte na fascynacji dokonaniami artystów związanych ze współczesną nowojorską sceną jazzową. Oprócz lidera w skład zespołu wchodzą utalentowani, doświadczeni i wielokrotnie nagradzani w ogólnopolskich konkursach studenci poznańskiej Akademii Muzycznej - kontrabasista Bartek Kucz oraz perkusista Maciej Burzyński. W czasie koncertów formacji usłyszeć można nie tylko kompozycje lidera osadzone w stylistyce modern jazzu, ale również standardy jazzowe, bowiem artyści przywiązują ogromną wagę do tradycji oraz korzeni tego gatunku. W listopadzie 2017 roku zespół zdobył II miejsce w między- narodowym konkursie „Powiew Młodego Jazzu” w ramach Krokus Jazz Festival 2017. Zespół znalazł się też w gronie finalistów Blue Note Poznań Competition 2017 oraz Hanza Jazz Festival 2017 czy Jazz nad Odrą 2021. W roku 2021 zespół decyzją jury pod przewodnictwem Jana Ptaszyna Wróblewskiego został jednym z trzech finalistów konkursu w ramach 23. Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Zespół zdobył też I miejsce w 13. Międzynarodowym Konkursie „Jazz Contest” w ramach festiwalu Tarnów Jazz Contest w 2021.

Lider zespołu ma na swoim koncie takie sukcesy jak:

- I miejsce w IX Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy w ramach Komeda Jazz Festival 2015
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej „Tarnów Jazz Contest 2016”
- Znalezienie się w gronie finalistów prestiżowego Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Gitarowego „Śmietana Competition 2021”
- Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2020 roku
- Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego w 2021 roku

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!