Biletomat Pop / Rock Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II | Toruń

Pop / Rock: Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II | Toruń

Bilety na Pop / Rock

Michał Wiśniewski Akustycznie cz. II | Toruń

termin

Nd, 09 października 2022 godz. 19:00

miejsce

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

organizator

Agencja Artystyczno - Reklamowa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Bilet Normalny

dostępna do
Nd, 09 paź 2022 17:00

69 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncert Michała Wiśniewskiego 9 października w Toruniu!

Michał Wiśniewski


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na na koncert MICHAŁ WIŚNIEWSKI Akustycznie II, który odbędzie się już 9 października (niedziela) 2022 roku w klubie Lizard King Toruń.

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego "A niech gadają" artysta postanowił ponownie zaprezentować się w odsłonie akustycznej.. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak "Powiedz", "A wszystko to..." czy "Zawsze z Tobą chciałbym być", a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie!

Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!