Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Michelle Gurevich - Poznań

Koncerty: Michelle Gurevich - Poznań

Bilety na koncert

Michelle Gurevich - Poznań

termin

Śr, 22 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Follow The Step

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 31 paź 2017 13:01

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 lis 2017 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 22 lis 2017 17:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄Michelle Gurevich w Poznaniu

Michelle Gurevich

start: 20:00

„Majestatyczne motywy retro i rozbrajająca szczerość” – to idealne określenia, oddające charakter Michelle Gurevich, którą wielu może znać z występów pod pseudonimem Chinawoman.

Jej najnowsze wydawnictwo „New Decadence” to nastrojowe, intymne ballady, łączące w sobie mroczny realizm z humorem, zaś warstwa tekstowa cechuje się niezwykłą błyskotliwością i trafnością w opisywanych przez nią zdarzeniach. Michelle urodziła się jako córka baleriny Kirowskiej Akademii Baletu i inżyniera z Leningradu. Dorastała słuchając zbiorów ojca, składających się z nagrań ze Związku Radzieckiego i muzyki europejskiej lat 70. Jej twórczość nasuwa porównania z Nico, Leonardem Cohenem, czy radzieckimi gwiazdami piosenki, takimi jak młoda Ałła Pugaczowa, głosem natomiast przypomina Tanitę Tikaram. To ich wymienia jednym tchem jako największe inspiracje muzyczne, co zdaje się słyszeć w wielu autorskich produkcjach Michelle.

Na uwagę zasługuje nie tylko jej wdzięk, historia, a także muzyczne dokonania. Warto zwrócić uwagę na setki pochlebnych opinii i recenzji w jej kierunku m.in od Andrei Buharina z magazynu Rolling Stone, który napisał o niej w następującym sposób: „Od pierwszej nuty bezceremonialne chwyta za serce—ten rodzaj melancholii, który zawsze znajduje oddźwięk w rosyjskim sercu—i nigdy nie puszcza.” I miejmy nadzieje, że to samo uczucie towarzyszyć nam będzie podczas, a także po występie wokalistki na który już teraz pragniemy zaprosić Was wszystkich.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Michelle Gurevich - stare