Przejdź do głównej treści strony

MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL POZNAŃ WYDARZENIE ODWOŁANE

25.06.2022, sobota, 19:00
Letnia Strefa B17, Poznań Bułgarska 17, 60-381 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis"Uprzejmie zawiadamiamy że zaplanowany w Poznaniu na 25 czerwca br. Miejski Hip Hop Festiwal nie odbędzie się. Mamy nadzieję że spotkamy się w Poznaniu na koncertach w następnym roku w bardziej sprzyjających okolicznościach. Zwrotu pieniędzy za zakupione bilety dokonuje Biletomat jako jedyny ich dystrybutor. " - Organizatorzy."Uprzejmie zawiadamiamy że zaplanowany w Poznaniu na 25 czerwca br. Miejski Hip Hop Festiwal nie odbędzie się. Mamy nadzieję że spotkamy się w Poznaniu na koncertach w następnym roku w bardziej sprzyjających okolicznościach. Zwrotu pieniędzy za zakupione bilety dokonuje Biletomat jako jedyny ich dystrybutor. " - Organizatorzy.


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Po sukcesie i bardzo szybkim sold out'cie zimowego koncertu OIO X MALIK MONTANA, organizatorzy wracają z nowym wydarzeniem Miejski Hip Hop Festiwal. Organizatorzy dobrze znani są z organizacji najstarszego festiwalu hip hopowego Mazury Hip Hop Festiwalu.
Skład festiwalu to czołówka polskiej sceny hip hopowej! 🎫

⚠️ Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.
⚠️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

👉 Line-up:
- MALIK MONTANA
- KAZ BAŁAGANE
- AVI X LOUIS VILLAIN
- DIHO
- OLIWKA BRAZIL

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I pula

Standard

85,60 zł

II pula

Standard

106,60 zł

III pula

Standard

117,30 zł

IV pula

Standard

128,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.