Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Mikromusic Acoustic Trio

Koncerty: Mikromusic Acoustic Trio

Bilety na koncert

Mikromusic Acoustic Trio

termin

Pt, 24 sierpnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
ul. Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot

organizator

APP

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa II* (siedzące numerowane)

Strefa II* (siedzące numerowane)

dostępna do
Pt, 24 sie 2018 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Strefa II (siedzące numerowane)

Strefa II (siedzące numerowane)

dostępna do
Pt, 24 sie 2018 15:00

60 PLN

Wyprzedane


Strefa I (siedzące numerowane)

Strefa I (siedzące numerowane)

dostępna do
Pt, 24 sie 2018 15:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Mikromusic Acoustic Trio i Paweł Izdebski w Sopocie!

MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO
Paweł Izdebski

bramy - 19:00, start - 20:00

MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO w Sopocie
Muzyka Mikromusic w akustycznej wersji zabrzmi pod koniec wakacji (24 sierpnia) w Sopocie. Jako support wystąpi Paweł Izdebski.

Mikromusic to zespół, który od wielu lat zdobywa polski rynek muzyczny i cieszy się coraz większą popularnością. Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop.

Na debiutanckim albumie "Mikromusic" wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer. Na początku 2013 pojawił się piąty krążek zespołu "Piękny koniec" zbierający bardzo pozytywne recenzje krytyków i fanów, a singiel "Takiego chłopaka" osiągnął ponad 18 mln. wyświetleń na portalu YouTube. Kolejny album studyjny Mikromusic "Matka i Żony" ukazał się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór "Krystyno", we wrześniu zaś ukazał się singiel "Bezwładnie", w którym gościnnie zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie, tworzy również ścieżkę dźwiękową filmu "Chemia" w reżyserii Bartka Prokopowicza.

30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu. „Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny Mikromusic, który został wydany samodzielnie (przy wsparciu fanów, którzy w ramach crowdfundingu zbierali środki). To najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych.

4 września 2017 roku odbyła się premiera singla "Synu" promującego album. 16 października zespół zaprezentował drugi, tytułowy singiel z płyty. Równocześnie powstały teledyski do utworów we współpracy z Kasią Sarnowską i Katią Priwieziencew, odpowiedzialnymi za obraz do utworu „Bezwładnie” (nagroda Yacha za teledysk), oraz z wrocławskim studio CameraNera.

W 2018 roku płyta uzyskała nominację do Fryderyków w kategorii "Alternatywna Płyta Roku". 

Jako support wystąpi Paweł Izdebski, który szerszej widowni może być znany jako jeden z solistów Studia Accantus. Jednak Paweł w swoje własnej twórczości szuka inspiracji w nagraniach Dave Matthews Band, czy też Tracy Chapman. Paweł to wokalista, gitarzysta i piosenkopisarz. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny - bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. 
W tym roku występował w Gdańsku jako członek zespołu Ralpha Kamińskiego – jednak postanowił rozwijać swoją solową karierę, a jednym z przystanków w muzycznej podróży będzie właśnie Sopot.

https://www.youtube.com/watch?v=OwABO_wB2fw
https://www.youtube.com/watch?v=HSyCtsQo1vM

https://www.facebook.com/events/166930780648527/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie