Przejdź do głównej treści strony

MIŁOŚĆ MUZYKĄ WYŚPIEWANA

18.02.2024, niedziela, 17:00
Niżańskie Centrum Kultury "Sokół", Nisko ul. Tadeusza Kościuszki 9, 37-400 Nisko
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy Państwa w podróż̇ do świata cudownych melodii ze znanych musicali, operetek i oper, w której zaprezentuje się̨ niezwykle utalentowana para śpiewaków i aktorów, solistów polskich scen muzycznych – Izabela Witwicka i Jacek Ozimkowski. 

Ten wyjątkowy duet, charakteryzuje charyzma, pasja i miłość do wykonywanego zawodu. Podczas uteatralnionej akcji przedstawiają barwny …

Zapraszamy Państwa w podróż̇ do świata cudownych melodii ze znanych musicali, operetek i oper, w której zaprezentuje się̨ niezwykle utalentowana para śpiewaków i aktorów, solistów polskich scen muzycznych – Izabela Witwicka i Jacek Ozimkowski. 

Ten wyjątkowy duet, charakteryzuje charyzma, pasja i miłość do wykonywanego zawodu. Podczas uteatralnionej akcji przedstawiają barwny świat,  któremu towarzyszy radość, zaduma i nostalgia. Wykonawcy dostarczają widzom spektrum artystycznych emocji, nawiązując z nimi niezapomniane relacje i niecodzienną więź.

Izabela Witwicka

Śpiewaczka, aktorka, nauczyciel, choreograf, a przede wszystkim miłośnik sceny muzycznej. Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu, Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, Akademii Muzycznej w Katowicach.

Solistka Operetki Śląskiej, Teatru Muzycznego w Gliwicach, Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Twórczyni Teatr Muzyczny IWIA. Zdobywczyni Złotej Maski w kategorii „Spektakl roku dla dzieci” za baśń muzyczną Jerzego Hundziaka „Kot w Butach”, Nagrody II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, Nagrody Specjalnej Jury „Dla Zespołu Aktorskiego GTM za wspaniałą zbiorową kreację w spektaklu Ragtime Stephen Flaherty”.

Jacek Ozimkowski

Śpiewak, aktor, nauczyciel. prof. dr hab. Dziekan wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej  w Krakowie. Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie, Akademii Muzycznej w Krakowie.

Solista zespołu Capella Cracoviensis, Opery Krakowskiej. Współpracuje z niemal wszystkimi scenami muzycznym w Polsce, koncertując nieprzerwanie od 1995r.

Występował w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, Norwegii, USA, Ukrainie, Litwie i we Włoszech, a nawet w Kazachstanie oraz Chińskiej Republice Ludowej. Dokonał wielu nagrań do Polskiego Radia i TV. Jest zapraszany na prestiżowe festiwale muzyczne w kraju i za granicą.


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

44,00 zł

w dniu koncertu

Standard

49,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.