Przejdź do głównej treści strony

Mini Festiwal: Taniec, Śpiew i Joga

09.07.2021, piątek, 17:00 - 11.07.2021, niedziela, 20:00
Las Palace, Chocicza Parkowa 3, 63-041 Chocicza
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Biodanzy -Tańca Życia, Śpiewu Intuicyjnego, MuscoYogii - Joga z Muzyką na Żywo, Medytacji opowiadanych i śpiewanych oraz muzyczne i ogniowe niespodzianki a także wspólny ogień i śpiew ptaków a wszystko to w stuletnim pałacu niedaleko Poznania.

Będą czekać na Ciebie między innymi:

💃Biodanza 

Taniec Życia. Podróż przez rytmy, melodie, emocje i spotkania. …

Biodanzy -Tańca Życia, Śpiewu Intuicyjnego, MuscoYogii - Joga z Muzyką na Żywo, Medytacji opowiadanych i śpiewanych oraz muzyczne i ogniowe niespodzianki a także wspólny ogień i śpiew ptaków a wszystko to w stuletnim pałacu niedaleko Poznania.

Będą czekać na Ciebie między innymi:

💃Biodanza 

Taniec Życia. Podróż przez rytmy, melodie, emocje i spotkania. Poprzez muzykę i zabawę Biodanza pomaga nam pogłębić samoświadomość, połączenie z emocjami i umiejętnością wyrażania ich. Pomaga nam rozwijać i uwalniać wewnętrzny potencjał, chęć działania, kreatywność, pewność siebie i radość z życia. Metoda ta opiera się na modelu teoretycznym i zyskała popularność już w ponad 30 krajach na całym świecie

🥁 Muscoyoga

Music Communication Yoga to jogowo-muzyczna podróż ku sobie. Połączenie kreatywnych jogowych sekwencji i autorsko skomponowanych kompozycji muzycznych dostosowanych do charakteru Vinyasowego Flow. Ideą projektu jest komunikowanie się za pomocą muzyki i ruchu ze swoim ciałem jak również komunikacja pomiędzy naturą, technologią, sztuką i człowiekiem.

🎼 Śpiewokręgi 

Jest to połączenie medytacji opowiadanej z muzyką i śpiewem na żywo oraz niesamowitej okazji aby spróbować śpiewać. Podczas medytacji Anahita zabierze Cię w podróż przez dźwięki, następnie, otworzy przestrzeń i jeśli tylko poczujesz chęć zaprosi Cię do wspólnego śpiewu intuicyjnego. To idealna szansa aby zmienić swoje wyobrażenia na temat śpiewania oraz doświadczyć przyjemności płynącej z zabawy głosem.

🌄Koncert Natura Czakr

Baśniowe muzyczne opowieści Arteterapeutyczne dla dorosłych, czyli kojąca i odkrywcza podróż w głąb siebie, pomagająca dotrzeć do tego co zapomniane i nieodkryte. Doświadczycie ciekawego połączenia elektroniki z instrumentami akustycznymi i brzmieniami natury.

Prowadzący:

Anahita. Od 6 lat dzieli się swoją pasją do śpiewu, tańca i naturalnej ekspresji inspirując i zapraszając do przestrzeni wewnętrznej harmonii i spokoju. Zabiera w kojące podróże dźwiękowe podczas medytacji, koncertów czy śpiewokręgów. Psycholożka i absolwentka 4 letniej szkoły Biodanzy w Berlinie.

MuscoYoga projekt artystyczny, którego założycielami są Wiktor Łoś - producent muzyczny i multiinstrumentalista oraz Kasia Kata - psycholożka, instruktorka Vinyasa Jogi (oraz innych form świadomego ruchu). MuscoYoga w błyskawicznym tempie idzie do przodu, rozwijając się zarówno w Polsce jak i za jej granicami.

Inwestycja:

490 zł do 30.05
590 zł do 09.07 lub do wyczerpania miejsc.
Z wyżywieniem dodatkowo 140 zł.

Wyżywienie:

Wegetariańskie jedzonko by Szkolna cafe & wine:
Piątek - Obiadokolacja.
Sobota - śniadanie i obiadokolacja.
Będzie możliwość wykupienia sobie również obiadokolacji w Niedziele wieczorem.

W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze i pizzeria.

Nocleg.
Polecamy zabrać ze sobą namiot, śpiwór i skorzystać z okazji noclegu na łonie natury lipcową nocą. Parkowe pole namiotowe zapewnia prysznic z ciepłą wodą. Będzie można spać również w budynku, prosimy zabrać karimaty i śpiwory. W pobliżu znajdują się również domki campingowe u uroczego małżeństwa Holendrów, Camping Małe Miasto, kontakt: http://www.male-miasto.eu/pl/

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard Normalny

501,50 zł

I Pula

Standard + wyżywienie

641,50 zł

II Pula

Standard Normalny

602,50 zł

II Pula

Standard + wyżywienie

742,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.