Biletomat Koncerty Mitch & Mitch & Kassin

Koncerty: Mitch & Mitch & Kassin

Bilety na koncert

Mitch & Mitch & Kassin

termin

Śr, 19 kwietnia 2017 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 19 kwi 2017 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Mitch & Mitch w Hipnozie

Mitch & Mitch & Kassin

Jedno z najciekawszych zjawisk polskiej sceny muzycznej na żywo w Katowicach! 19 kwietnia w Hipnozie zagra słynący z energii i poczucia humoru zespół Mitch & Mitch. Wraz z nimi na scenie pojawi się także brazylijski artysta Kassin.

Mitch & Mitch grają razem od 2002 roku. Początkowo występowali jako duet, ale niedługo później do Macia Morretiego i Bartka Tycińskiego dołączyli kolejni muzycy, w większości związani z alternatywnym środowiskiem skupionym wokół warszawskiej wytwórni Lado ABC. Po 15 latach grania, Mitch & Mitch mają na koncie ponad 5 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór. Współpracowali z tuzami scen krajowych i zagranicznych. Występowali w miejscach mieszczących 10, 100, 1000 i 10000 osób, wszędzie pozostawiając publiczność w stanie euforii. W 2016 roku Mitch & Mitch otrzymali podwójnego Fryderyka za nagrania ze Zbigniewem Wodeckim.

Po szalonym roku spędzonym w trasie z gwiazdą polskiej estrady, kolejnym wyzwaniem była podróż do jednej z podświadomych ojczyzn zespołu - Brazylii. Tam Mitche spotkali się z równie legendarnym producentem i muzykiem Kassinem, znanym z projektu +2, współtworzącym Orquestra Imperial, a oprócz tego współpracujacym z gwiazdami brazylijskimi (Gal Costa, Marcos Valle) i zagranicznymi (Gilles Peterson, Mitch & Mitch). Efektem ich spotkania jest płyta "Visitantes Nordestinos", wspólne koncerty i nowa muzyczna miłość Kassina - Skaldowie.

Mitch & Mitch oraz Kassin już 19 kwietnia na żywo w Hipnozie!

MITCH & MITCH (PL)
https://www.facebook.com/mitchandmitch

https://mitchandmitch.bandcamp.com

KASSIN (BR)
https://www.facebook.com/Kassin-125212077522202/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl