Przejdź do głównej treści strony

Modelki | Międzyzdroje

19.07.2024, piątek, 20:00
Amfiteatr w Międzyzdrojach, Międzyzdroje Ul. Bohaterów Warszawy 18a, 72-500 Międzyzdroje
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Ponad 15 milionów wyświetleń w zaledwie miesiąc? Tego dokonały trzy piękne wokalistki z grupy "Modelki". Pojawiły się znikąd i wydały niesamowity hit "Chyba, że z Tobą", który zagościł na playliście wielu młodych osób, a w dodatku pokrył się złotem w zaledwie 10 dni od premiery. W czym tkwi fenomen? To …

Ponad 15 milionów wyświetleń w zaledwie miesiąc? Tego dokonały trzy piękne wokalistki z grupy "Modelki". Pojawiły się znikąd i wydały niesamowity hit "Chyba, że z Tobą", który zagościł na playliście wielu młodych osób, a w dodatku pokrył się złotem w zaledwie 10 dni od premiery. W czym tkwi fenomen? To niesamowicie letni i lekki numer, który od razu wpada w ucho, a tekstu można nauczyć się na pamięć w mgnieniu oka. Nie można również zapomnieć o pięknych wokalistkach, które tworzą dookoła swojej muzyki otoczkę, dzięki czemu mają jeszcze więcej odbiorców. Kim są Modelki? Dziewczyny dopiero pojawiły się w branży muzycznej, ale coś czujemy, że mocno w niej namieszają! Poznajcie bliżej Ulę, Zuzę i Agę, które mają na swoim koncie nie tylko kawałek "Chyba, że z Tobą", ale także rapowe kawałki jak "On Me" czy nagrany numer wraz z Meggie - "Billboard Drop".

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet wstępu

94,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.