Przejdź do głównej treści strony

Molesta Ewenement | Kraków | Hype Park

13.07.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 18:30
HypePark, Kraków Kamienna 12, 31-403 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Molesta Ewenement – polska grupa muzyczna, wykonująca hip-hop. Zaliczana do prekursorów nurtu ulicznego rapu w Polsce. Powstała w 1995 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Piotra „Vienia” Więcławskiego i Pawła „Włodiego” Włodkowskiego pod nazwą Mistic Molesta. Wkrótce potem skład uzupełnił raper – Marek „Kaczy” Andrasik. Zespół zadebiutował w 1998 roku …

Molesta Ewenement – polska grupa muzyczna, wykonująca hip-hop. Zaliczana do prekursorów nurtu ulicznego rapu w Polsce. Powstała w 1995 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Piotra „Vienia” Więcławskiego i Pawła „Włodiego” Włodkowskiego pod nazwą Mistic Molesta. Wkrótce potem skład uzupełnił raper – Marek „Kaczy” Andrasik. Zespół zadebiutował w 1998 roku pod nazwą Molesta płytą pt. "Skandal". Nagrania przysporzyły grupie natychmiastowej, ogólnopolskiej popularności, w tym za sprawą singli "Armagedon" i "Wiedziałem, że tak będzie". Wilku, Pelson, Włodi, Vienio.

Bilety

Wyprzedane

Standard

BILET WSTĘPU

115,60 zł

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.