Biletomat Pop / Rock Molly Nilsson | Warszawa

Pop / Rock: Molly Nilsson | Warszawa

Bilety na Pop / Rock

Molly Nilsson | Warszawa

termin

Wt, 17 maja 2022 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 16 maj 2022 23:59

69 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
Wt, 17 maj 2022 18:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Molly Nilsson 17 maja w Warszawie!

Molly Nilsson


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi - 18:00
Start - 20:00

Distorted Club prezentuje:
MOLLY NILSSON
17.05.22
NIEBO, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Po 5 długich latach do Warszawy powraca jedyna i niepodrabialna Molly Nilsson! Jest to powrót w wielkim stylu, z nową płytą, trafnie zatytułowaną „Extreme”. Niosącą nadzieję wszystkim zagubionym w niepewnych czasach. Litera X służy do zaznaczania miejsca, to skrzyżowanie. To coś z przeszłości, coś ex-. Były kochanek to po prostu „ex”. X to coś ekstra, coś ekscytującego. Generacja X. Z Archiwum X. X to nieznane. X jest Extreme.

Extreme to dziesiąta płyta w dorobku Molly Nilsson. Nagrywana w pandemii płyta jest emanacją furii i miłości. Przepełniona radością i oferująca pocieszenie. To album na nasze czasy. To też płyta o potędze; nie o miłości do potęgi, ale o potędze miłości.

Witajcie w świecie Molly Nilsson.

❗ Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo.

❗ Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

❗ REGULAMIN: https://tinyurl.com/regulamin-DA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie