Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy Monoteism: Function

Imprezy: Monoteism: Function

Bilety na imprezę

Monoteism: Function

termin

Pt, 12 stycznia 2018 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Tama Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 20 gru 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 12 sty 2018 20:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄Function w Tamie!

Function / Ostgut Ton, Infrastructure New York
http://bit.ly/Function_Berghain07
Sin / Analogen, Urbanum, Tama
Juerga / Urbanum

Legendarny rezydent Berghain, jedna z najgłośniejszych postaci amerykańskiej sceny techno, a także od niedawna rezydent gruzińskiego Bassiani, które stało się wizytówką undergroundowego techno!

Projekty Functiona, które odniosły sukces można wymieniać godzinami. Najbardziej popularne to mix Berghain 07, który odsłuchany został ponad 300 000 razy! Jako trio LSD wraz ze Steve Bicknellem oraz Lukiem Slaterem są obecnie bohaterami największych festiwali i najlepszych klubów na świecie.

Jego własna oficyna Infrastructure New York, od końca lat '90 jest jedną z najważniejszych amerykańskich wytwórni techno, wyznaczając trendy w USA i w samej Europie. Wszystko za sprawą unikatowej selekcji, dzięki której w katalogu labelu znalazły się płyty Rrose, Inland czy Cassegrain, czyli postaci wyznaczające standardy na nowoczesnej scenie techno.

Na scenie supportować ich będą lokalni wyjadacze. Sin, przedstawiciel Analogen i rezydent Tamy oraz Juerga, szef agencji Urbanum. To dzięki nim w Poznaniu można było usłyszeć występy m.in. Oscara Mulero, Inigo Kennedy czy Perc. Sin niedawno zaliczył debiut na legendarnym Mayday, a Juerga z powodzeniem obstawia line-upy undergroundowych berlińskich klubów, gdzie od 4 lat mieszka.

Ta noc będzie również początkiem nowego cyklu wydarzeń spod znaku szeroko pojętego techno "Monoteism", którego kuratorem będzie nasz rezydent - Sin.

DJ's:

Function / Ostgut Ton, Infrastructure New York
http://bit.ly/Function_Berghain07

Sin / Analogen, Urbanum, Tama
Juerga / Urbanum

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl