Przejdź do głównej treści strony

MUD/O

28.02.2024, środa, 19:30
Winylowa Cafe, Warszawa Morcinka 5/17, 01-496 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

MUD/O to warszawski zespół tworzący marzycielski świat słodko-ironicznych słów, melodii i wokali (Dominika Borowiecka) w oparciu o instrumentarium w klimacie indie-folk, indie pop, dream pop i bedroom pop (Maciej Pilarski). Tworzą i grają z przyjaciółmi (Ola Czechowska - piano, Maciek Misiewicz - perkusja). Znają się długo, ale dopiero niedawno zdecydowali …

MUD/O to warszawski zespół tworzący marzycielski świat słodko-ironicznych słów, melodii i wokali (Dominika Borowiecka) w oparciu o instrumentarium w klimacie indie-folk, indie pop, dream pop i bedroom pop (Maciej Pilarski). Tworzą i grają z przyjaciółmi (Ola Czechowska - piano, Maciek Misiewicz - perkusja). Znają się długo, ale dopiero niedawno zdecydowali się na artystyczny coming-out. W songwritingu i komponowaniu łączą charakterystyczne motywy muzyczne z tekstami przepełnionymi dystansem do siebie i czarnym humorem spod znaku Phoebe Bridgers czy Courtney Barnett. Trudne emocje ukryte są pod ironicznym uśmiechem, a wszystko podane jest w klimatycznej i żywej oprawie muzycznej w stylu Agnes Obel, Mumford and Sons czy Villagers.

- Na koncert MUD/O trafiłem przez przypadek podczas Great September, (showcase’u organizowanego przez Artura Rojka) i… po kilku minutach miałem ciarki na ciele – mówi Bartek z agencji Borówka Music, która szykuje krótką trasę dla kapeli. – Podobnych wrażeń życzę Wam podczas intymnego koncertu. To według mnie zespół skrojony pod takie właśnie kameralne granie.

Sprawdź: www.facebook.com/mudoduet lub www.instagram.com/mudo_duo/ ale przede wszystkim posłuchaj ich muzyki!


Agencja koncertowa Borówka Music:

www.facebook.com/borowkamusic

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

33,60 zł

II Pula

Standard

44,00 zł

III Pula

Standard

54,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.