Biletomat Koncerty Nat Osborn Band

Koncerty: Nat Osborn Band

Bilety na koncert

Nat Osborn Band

termin

Pt, 14 lipca 2017 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Nat Osborn Band w innym terminie i miejscu.


 

📄Wydarzenie odwołane

Nat Osborn Band

Nat Osborn to charyzmatyczny artysta z urzekającym głosem, który urodził się i mieszka w Nowym Jorku. Niespokojna energia miasta jest we krwi i jego muzyce.

Styl Nat`a, podobnie jak Nowy Jork, jest eklektycznym połączeniem wpływów. Mieszanką dawki funky, jazzu i indie-rocka.

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem performera, tekściarza oraz lidera zespołu na swoim koncie, w 2011 roku Osborn zebrał silny siedmioosobowy zespół , „The Nat Osborn Band”.

Chrapliwy wokal i euforyczne hooki Osborna, połączone ze zintegrowaną sekcją rytmiczną i mocną trzyczęściową sekcją dętą przyniosły im wyprzedane koncerty w Rockwood Music Hall, Brooklyn Bowl, Galerii Cameo i wielu innych miejscach koncertowych i uczelniach w północno- wschodnich USA. Występując z takimi artystami, jak Paul Simon , Wynton Marsalis, Ludacris i Marc Broussard, doświadczeni koledzy z zespołu Osborna stworzyli niezaprzeczalnie wysokiej klasy jednostkę z prawdziwie urzekającym brzmieniem.

Producent Alex Bilowitz (Jose James, Diane Birch, Leighton Meester ), Osborn i odurzająca mieszanka najlepszych muzyków Nowego Jorku mistrzowsko uchwycili wizję Osborna w debiutanckim albumie zespołu, „The King and the Clown”. Album nagrany w 2011 roku w studiach Mission Sound i Eusonia, zmiksowany przez laureata nagrody Grammy, Scotta Jacoby (John Legend, Fabolous, Vanessa Hudgens ) i zmasterowane przez Emily Lazar (The Shins, Foo Fighters, Vampire Weekend)- przyszłość The Nat Osborn Band wygląda bardzo obiecująco…
Początkowe reakcje na zespół oraz album były zdecydowanie pozytywne:

„Siedmioczęściowy jazzowo- popowy zespół z Nowego Jorku zdobył publiczność od samego początku swoją wiodącą sekcją dętą, rytmicznymi bitami i soulowym wokalem za klawiszami”.
Pick up Productions, DC

„Naturalny talent do aranżacji- Osborn z pewnością odcisnął swoje piętno na Galerii Cameo. Można się spodziewać wielkich rzeczy po tym niezwykle utalentowanym muzyku i kompozytorze”.
Nick Williams, flushthefashion.com

Nat Osborn – vocal/piano
Mike Parker – bass
Dastin Carlson – guitar
Damian Niewiński – drums
Sławek Pezda – sax
Szymon Bobrowski – trumpet

http://natosborn.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!