Biletomat Pop / Rock NATALIA NYKIEL | 15.07 | BLACK BELT GREG | Hulakula Warszawa

Pop / Rock: NATALIA NYKIEL | 15.07 | BLACK BELT GREG | Hulakula Warszawa

Bilety na Pop / Rock

NATALIA NYKIEL | 15.07 | BLACK BELT GREG | Hulakula Warszawa

termin

Pt, 15 lipca 2022 godz. 21:00

miejsce

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82 B, 03-301 Warszawa

organizator

Hulakula

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 15 lip 2022 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncert Natalii Nykiel 15 lipca w Warszawie!

Natalia Nykiel


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

✨🎤Natalia Nykiel 15 lipca w Hulakula🎤✨

Polska piosenkarka znana m.in. z takich utworów jak: „Bądź Duży”, „Error”, „P.R.I.D.E”, a także z jej najnowszego utworu „Niech płonie”🔥

Natalia weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii. Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 170 milionów wyświetleń!

Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu polskich artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Zagrała m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Męskim Graniu, Kraków Live Festival czy Orange Warsaw Festival.
W 2022 roku ukazał się najnowszy album Natalii „Regnum”. To najbardziej osobista wypowiedź w dorobku artystki. Materiał powstawał w trudnym czasie - kiedy zostaliśmy zmuszeni do odcięcia się od świata, stając pod przymusem konfrontacji z samymi sobą.
Uniwersum „Regnum” to świadoma i dojrzała kreacja, jednocześnie zawierająca się w trendzie dark romantic🥀, ale opowiadająca także własną, nową historię. To podróż przez fantastyczną wizję przyszłości - niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą.

Płytę promują takie hity, jak „P.R.I.D.E.” i „Pętla”.

🏸SOCIALE NATALII NYKIEL:

https://www.facebook.com/NykielNatalia
https://www.instagram.com/natnykiel/

Przed zakupem biletu zapoznaj się z REGULAMINEM
Wydarzenie 18+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!