Przejdź do głównej treści strony

NATURALNA GENERACJA TOUR 2024: Gooral x Paprodziad | Wrocław

06.10.2024, niedziela, 19:00 Otwarcie bramek: 19:00
Stary Klasztor, Wrocław Purkyniego 1, None Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na trasę Gooral x Paprodziad “Naturalna Generacja Tour 2024”! Artyści po dłuższej przerwie powracają, by zaprezentować na żywo materiał z kultowej płyty “Naturalna Generacja”. Przed wami trasa w ramach której odwiedzimy Gdańsk, Warszawę oraz Wrocław. Jako support wystąpi zespół Echo Rodu.

Projekt Gooral x Paprodziad powstał by wspierać i wzmacniać …

Zapraszamy na trasę Gooral x Paprodziad “Naturalna Generacja Tour 2024”! Artyści po dłuższej przerwie powracają, by zaprezentować na żywo materiał z kultowej płyty “Naturalna Generacja”. Przed wami trasa w ramach której odwiedzimy Gdańsk, Warszawę oraz Wrocław. Jako support wystąpi zespół Echo Rodu.

Projekt Gooral x Paprodziad powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. Pozwól się zaszczepić wysokowibracyjnymi przesłaniami i zarażaj nimi innych.

GOORAL - Mateusz Górny - od 20 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1200 livow w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych wydanych w Polsce i za granica. Ostatnie wydawnictwa Goorala nastrojone są w A - 432 Hz i rezonują z częstotliwościami solferzowymi

W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, z występów w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana w Coraz to Nowych projektach. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Jako support na całej trasie wystąpi zespół Echo Rodu. To zjednoczenie tradycyjnych słowiańskich melodii z pulsującymi rytmami elektroniki, inspirowanymi naturalnymi odgłosami. Głosy i dźwięki niezwykłych, zapomnianych instrumentów, takich jak słowiańska harfa (gusli), lira korbowa czy bębny, dopełniają tę wyjątkową symfonię.

Gooral x Paprodziad "Wodnika Era" - https://youtu.be/gHiysuxfI6o
Gooral x Paprodziad feat Moonsailor"Introspektrum" - https://youtu.be/V11efiHwzdA
Gooral x Paprodziad feat ShataQS "Cały ten świat" - https://youtu.be/UXZmey7PZuo
Echo Rodu "Koło Jana" - https://youtu.be/8RbMRGxZkJ8
Echo Rodu x Paprodziad "Rodu Root" - https://youtu.be/EipIS6yBh40

Organizatorem trasy jest Agencja Perspektywy

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

126,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.