Przejdź do głównej treści strony

Neuroshocked Night

14.10.2023, sobota, 22:00
Hala Odra, Szczecin Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Ruslan Mays (Veselka Kyiv) (Berlin)

Ruslan Mays jest prawdziwą legendą ukraińskiej, undergroundowej sceny techno. Swoją karierę zaczął na początku lat 2000. Jako jeden z pierwszych ukraińskich djów wprowadził techno do klubów i festiwali. Pochodzący z Odessy Ruslan, dzięki talentowi muzycznemu i doskonałej selekcji, porywał swoimi setami tłumy fanów, zostając rezydentem …


Ruslan Mays (Veselka Kyiv) (Berlin)

Ruslan Mays jest prawdziwą legendą ukraińskiej, undergroundowej sceny techno. Swoją karierę zaczął na początku lat 2000. Jako jeden z pierwszych ukraińskich djów wprowadził techno do klubów i festiwali. Pochodzący z Odessy Ruslan, dzięki talentowi muzycznemu i doskonałej selekcji, porywał swoimi setami tłumy fanów, zostając rezydentem sławnego festiwalu Veselka Kyiv. Obecnie mieszka w Berlinie, gdzie organizuje imprezy i prezentuje swoje zaangażowanie i talent w muzyce techno. W Szczecinie grał w Hali Odra w 2022 roku na imprezie Rektascensja, gdzie zaprezentował swój wybuchowy set w klimacie hard techno, hard groove i pounding. Zagrał niesamowicie, rozgrzewając dosłownie publikę do czerwoności, dlatego bardzo chcemy żebyście mogli posłuchać go ponownie.

https://soundcloud.com/ruslanmays

instagram.com/ruslanmays

Truant (Warszawa)

Obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej bookowanych djów w Polsce. Grał na takich festiwalach jak Audioriver, Opener, LAS, Plotzlich Am Merr, Summer Contrast, Wisłoujście, Come With Us, Winter Snowfest. Jest rezydentem klubu Smolna. Jego sety to hard groove i pounding techno na wysokim poziomie. Koniecznie musicie go usłyszeć!

https://soundcloud.com/truantwarsaw

instagram.com/truantwarsaw

Ekipy Neuroshocked nie trzeba chyba przedstawiać, ich początki sięgają lat 90tych, a znani byli z tworzenia szczecińskiej sceny techno w klubie Neuron, Crossed oraz organizacji imprez w Laboratorium i Sonarze. W roku 2005 powstał z ich inicjatywy polski label tłoczący płyty winylowe, gdzie wydawali takich artystów jak: Eric Sneo, Redhead, Chris Liberator, D.A.V.E. the Drummer, Audioklinik, Drumcomplex i innych…

Chris Da Break

https://soundcloud.com/chrisdabreak

Instagram.com/chris_da_break

Sin Sensor

https://soundcloud.com/sinsensor

https://www.facebook.com/SinSensor

Droptech

Instagram.com/droptech

https://www.facebook.com/marek.droptech

Phuture Cube

https://soundcloud.com/phuturecube

https://www.facebook.com/PhutureCube

Elephant

Instagram.com/elefant.in.a.room

Wydarzenie 18+


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

35 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.