Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty New People

Koncerty: New People

Bilety na koncert

New People

termin

Pt, 13 kwietnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Scena na Piętrze
ul. Masztalarska 8, 61-767 Poznań

organizator

All In Poznań

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 kwi 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 12 kwi 2018 11:58

35 PLN

Wyprzedane 

📄New People wystąpią w Poznaniu - KONCERT ODWOŁANY!

New People:
Alicja Boratyn (Ala ZaStary), Jakub Czubak i Piotr Piechota (ex. The Car Is On Fire), Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley), Natalia Pikuła (Drekoty) i Jakub Sikora (Crab Invasion, Ala ZaStary), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets).

Grupę tworzy siedem osób połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. W skład zespołu wchodzą muzycy znani z m.in. The Car Is On Fire, Magnificent Muttley, Crab Invasion, Drekoty, AlaZaStary, Eric Shoves Them In His Pocket.

23 lutego ukazał się debiutancki album zespołu New People (wyd. Toinen Music / Agora)

Debiut New People jest jak koktajl truskawkowy, tylko że zamiast truskawek jest amerykański soft-rock z lat 70-tych oraz muzyka disco z przełomu lat 70- tych i 80-tych. Dziesięć dojrzałych piosenek przesiąkniętych jest rozgrzewającym motownowym bujaniem i kolorowymi harmoniami wokalnymi – w zespole są dwie wokalistki i czterech wokalistów. Utwory układają się w mini-historię o rozstaniu, samotności i pozytywnym wychodzeniu z życiowych zakrętów. Są jednocześnie wcieleniem idei muzyki otwartej, inkluzywnej, angażującej, przepełnionej tanecznym drajwem. 7-osobowy kolektyw New People nagrał rozrywkowo-introspektywną płytę, po której masz ochotę wrócić do klasyków Chic i Michaela Jacksona albo po prostu zjeść grejpfruta czy pójść pobiegać.

Bartek Chaciński - Polifonia, Polityka: ” … piszą melodyjnie, sprawnie operują harmonią, zręcznie aranżują wokale i celnie wpuszczają w to wszystko brzmienia retro …”

Michał Wieczorek - Uwolnij Muzykę: „Kompozycje są nie tylko świetnie skrojone, ale także, a może przede wszystkim, popowymi perełkami, które chce się nucić od pierwszego spotkania”

Jacek Świąder - Gazeta Wyborcza: „Ich rzemiosło to pisanie piosenek ku twojej, słuchaczu, przyjemności. Debiut New People będzie wśród najlepszych polskich płyt roku 2018”

Przemek Budnik - Brand New Anthem: „To nawet trochę dziwne czuć pod koniec lutego, że właśnie słucha się muzyki z czołówki tegorocznych podsumowań"

Anna Nicz - Interia Muzyka: "New People" to taki przyjemniaczek, do którego ciężko o cokolwiek się przyczepić. Bo i banalności mu nie zarzucę. Wszak chwilę temu pochwaliłam za brak niepotrzebnego kombinowania, który jest w cenie”
Skład zespołu:

Alicja Boratyn — śpiew
Natalia Pikuła — śpiew
Jakub Czubak — bas, śpiew, gitara, piano
Aleksander Orłowski — perkusja, śpiew, bas, perkusjonalia
Piotr Piechota — klawisze, perkusja
Jakub Sikora — gitara, śpiew
Hubert Woźniakowski — gitara, bas, śpiew

Sprawdź New People na Facebooku i Instagramie:
Facebook: facebook.com/newpeopleband
Instagram: instagram.com/newpeople.band/

Klip do utworu Rain Talk:
https://www.youtube.com/watch?v=bCusa_NbZeI&feature=youtu.be

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie