Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - MUZYCZNY ZWIERZYNIEC

17.09.2023, niedziela 10:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
MUZYCZNY ZWIERZYNIEC
Witajcie Mali i Duzi!
Po wakacyjnej przerwie czas powrócić do Filharmonii Dolnośląskiej. Martiolka i Przyjaciele już zacierają ręce, by razem z Wami poznawać kolejne historie i rozwiązywać zagadki! Na początek proponujemy Wam wizytę wśród… zwierząt. Zastanawialiście się kiedyś, czy zwierzaki lubią muzykę? Albo co sobie myślą, …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
MUZYCZNY ZWIERZYNIEC
Witajcie Mali i Duzi!
Po wakacyjnej przerwie czas powrócić do Filharmonii Dolnośląskiej. Martiolka i Przyjaciele już zacierają ręce, by razem z Wami poznawać kolejne historie i rozwiązywać zagadki! Na początek proponujemy Wam wizytę wśród… zwierząt. Zastanawialiście się kiedyś, czy zwierzaki lubią muzykę? Albo co sobie myślą, gdy słyszą jakiś utwór? Kolejny sezon Niedzielnych Poranków Muzycznych będzie okazją do poszukania odpowiedzi na te i wiele innych pytań. W czasie pierwszego spektaklu w nowym Sezonie Artystycznym usłyszycie wiersze m. in. Jana Brzechwy i Wandy Chotomskiej, które w połączeniu z pięknymi melodiami na długo zapadną w Waszej pamięci. Psotne jak małpy, ale i dostojne jak pawie melodie zagrają nasi nieocenieni Muzycy, którzy już nie mogą doczekać się spotkania z Wami! Przy okazji sprawdzimy, czy ich instrumenty potrafią naśladować odgłosy świata fauny. Gorąco zapraszamy do zabawy z nami i wesołymi zwierzakami!
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: „ZWIERZĘCE” PRZEBRANIA I/LUB ZABAWKĘ SWOJEGO ULUBIONEGO ZWIERZAKA

Bilety

Wyprzedane
25 zł
25 zł

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.