Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - NA KRÓLEWSKIM BALU ...

11.02.2024, niedziela 10:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
NA KRÓLEWSKIM BALU... 
„Dawno temu, za górami, za lasami…” – tymi słowami rozpoczyna się większość bajek. Na całym świecie jest ich tysiące. Mają różnych bohaterów, ale do najchętniej czytanych opowieści należą te o pięknych księżniczkach i odważnych rycerzach. W lutym będziemy kroczyć szlakiem wielkiej monarchii – zabierzemy …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
NA KRÓLEWSKIM BALU... 
„Dawno temu, za górami, za lasami…” – tymi słowami rozpoczyna się większość bajek. Na całym świecie jest ich tysiące. Mają różnych bohaterów, ale do najchętniej czytanych opowieści należą te o pięknych księżniczkach i odważnych rycerzach. W lutym będziemy kroczyć szlakiem wielkiej monarchii – zabierzemy Was do zamku króla Karola, gdzie właśnie planowany jest uroczysty bal. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż w okolicy fortecy kręci się ziejący ogniem smok! Ale… czy naprawdę jest on aż tak groźny, jak się wydaje? A może to tylko pozory? Podczas muzycznego spektaklu poszukamy odpowiedzi na te pytania, ale nie tylko. Zapoznamy się również z królewską etykietą i podstawami sztuki rycerskiej, a także zajrzymy do królewskiej kuchni. Przede wszystkim jednak sprawdzimy, jaka muzyka „króluje” podczas ważnych uroczystości. Nie może Was zabraknąć!
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: KRÓLEWSKI STRÓJ I/LUB KORONĘ

Bilety

Aktywne
25 zł
Do wyczerpania
25 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.