Przejdź do głównej treści strony

NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - VIVA ESPANA! VIVA PORTUGAL!

14.01.2024, niedziela 10:00
Sala Koncertowa im. Stefana Strahla marsz. Józefa Piłsudskiego 60, 58-500 Jelenia Góra
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
VIVA ESPANA! VIVA PORTUGAL! 
Raz w roku, przez kilka tygodni światem rządzi zabawa i taniec. Karnawał już trwa i z tej właśnie okazji pragniemy zabrać Was w wyjątkowe miejsce! Zapraszamy do świata okraszonego kulturą flamenco i muzyką fado – przed nami podróż na Półwysep Iberyjski. Dwa kraje …
Zespół kameralny
Marta Sowińska – prowadzenie
***
VIVA ESPANA! VIVA PORTUGAL! 
Raz w roku, przez kilka tygodni światem rządzi zabawa i taniec. Karnawał już trwa i z tej właśnie okazji pragniemy zabrać Was w wyjątkowe miejsce! Zapraszamy do świata okraszonego kulturą flamenco i muzyką fado – przed nami podróż na Półwysep Iberyjski. Dwa kraje – Hiszpanię i Portugalię – będziemy przemierzać w rytm tradycyjnych melodii. Sprawdzimy, jaki sport króluje w tej części Europy, spróbujemy lokalnych smakołyków, ale przede wszystkim poznamy tamtejszą kulturę i zwyczaje. Sprawdzimy, o co chodzi w święcie La Tomatina i Feria de Agosto. Dowiemy się, co to corrida, czym są kastaniety i dlaczego tak duże znaczenie w muzyce iberyjskiej ma gitara i rytm. Jak zawsze w czasie karnawału nie zabraknie tańców i śpiewów, a także wielu ciekawych zabaw. A może zorganizujemy barwny korowód? To co, dołączycie do nas?
NA KONCERT ZABIERZCIE ZE SOBĄ: WACHLARZ ORAZ DOWOLNY STRÓJ KARNAWAŁOWY

Bilety

Aktywne
25 zł
Do wyczerpania
25 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.