Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Niemoc + goście | koncert premierowy

Pop: Niemoc + goście | koncert premierowy

Bilety na Pop

Niemoc + goście | koncert premierowy

termin

Czw, 28 października 2021 godz. 20:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Distorted Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 28 paź 2021 20:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄Niemoc zaprasza na koncert premierowy!

Niemoc + goście


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Koncert premierowy z okazji wydania przez Niemoc płyty "Kilka Najlepszych Dni W Życiu". 

Tego wieczoru zespołowi na scenie towarzyszyć będą goście, którzy pojawili się na płycie. “Notoryczni debiutanci” mówią sami o sobie z ironią, bo choć trio Niemoc istnieje już 7 lat, to wciąż są określani jako “młodzi zdolni”.

W 2014 w Zielonej Górze poznali się Filip Awłas i Michał Drozda. Wkrótce dołączył do nich Radek Reguła i tym składzie Niemoc zaczęła wydawać kolejne single i EPki oraz dość szybko zyskała miano koncertowej maszyny. Wkrótce elektroniczno-gitarowe dźwięki zespołu można było usłyszeć ze scen największych festiwali, a zebrane w tym okresie doświadczenia przełożyły się na wydaną w 2019 roku pierwszą płytę długogrającą zatytułowaną “Baśnie”. Wkrótce wszyscy członkowie Niemocy przenieśli się do Poznania i rozpoczęły się prace nad “kolejnym debiutem”. Poza poszerzeniem muzycznych wpływów i palety brzmień zespół zdecydował się także na zaangażowanie do współpracy wokalistów.

“Kilka Najlepszych Dni w Życiu” ukaże się 22 października 2021 i będzie zawierać 10 nowych kompozycji. Oprócz charakterystycznych dla Niemocy instrumentali na płycie znalazły się utwory w wokalnym udziałem Kachy Kowalczyk (Coals), Misi Furtak, Michała Wiraszko (Muchy), Tęskno oraz Próżni (Undadasea).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie