Przejdź do głównej treści strony

NIKO, CZYLI PROSTA ZWYCZAJNA HISTORIA

07.06.2024, piątek, 12:00
Teatr Żeromskiego w Kielcach (siedziba tymczasowa - wejście od alei Legionów), Kielce Ściegiennego 2, 25-033 Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Niko mieszka w zupełnie zwyczajnym bloku na typowym osiedlu z lat 70., ze zwyczajnym osiedlowym sklepem i przystankiem autobusowym. Zna świetnie rozkłady jazdy autobusów, skrupulatnie przestrzega planu dnia i ma swoje zainteresowania, ale brakuje mu przyjaciół. Wcale nie jest łatwo się zaprzyjaźnić, każdy ma swoje sprawy, ma też oczekiwania i …
Niko mieszka w zupełnie zwyczajnym bloku na typowym osiedlu z lat 70., ze zwyczajnym osiedlowym sklepem i przystankiem autobusowym. Zna świetnie rozkłady jazdy autobusów, skrupulatnie przestrzega planu dnia i ma swoje zainteresowania, ale brakuje mu przyjaciół. Wcale nie jest łatwo się zaprzyjaźnić, każdy ma swoje sprawy, ma też oczekiwania i spodziewa się, że ktoś zachowa się tak, a nie inaczej. Czy istnieje jeden dobry przepis na przyjaźń? Jak dobrze wypaść, sprawić, by ktoś cię polubił?

Spektakl to ministudium niezręczności na początku nowej znajomości. To opowieść o codzienności, w której obecny jest znany każdemu lęk przed samotnością i brakiem akceptacji i (tak często niezdarne i dość zabawne) podejmowanie trudu poznania nowej osoby.

NIKO wychodzi naprzeciw potrzebom neuroróżnorodnej widowni. Proponujemy wydarzenie teatralne, które od początku powstaje z uważnością na odmienne potrzeby widzów, także tych w spektrum autyzmu.

Spektakl powstaje w ramach projektu "Niebieska Strefa".

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

KDR U

20,00 zł

Strefa 1

KDR N

30,00 zł

Strefa 1

BILET Z KARNETEM

30,00 zł

Strefa 1

BILET ULGOWY

30,00 zł

Strefa 1

BILET NORMALNY

60,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.