Przejdź do głównej treści strony

Noc Bajek - Podróże | Przelewice

15.06.2024, sobota, 21:00 Otwarcie bramek: 20:00
Ogród Dendrologiczny Przelewice, Przelewice Przelewice 17, 74-210 Przelewice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Wyrusz wraz z nami w podróż pełną przygód i świateł.

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych …

Wyrusz wraz z nami w podróż pełną przygód i świateł.

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej.

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 1300 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz szósty przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii.

W podróży przez trzy niezależne sceny odkryjemy:

    1. Scena za Pałacem obejmie we władanie Teatr Ocelot, organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Kuźnia akrobatycznych talentów. Innowacyjne widowiska Teatru OCELOT są efektownym i artystycznie wartościowym połączeniem dynamicznej akrobatyki, powietrznego baletu, muzyki i pantomimy. Unikalne układy sztuki ruchu Teatru Ocelot opracował Bogdan Zając, trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany artysta i solista Cirque du Soleil (Kanada,USA), lekarz medycyny sportowej, trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone i Cirque du Solei.

    2. Nad Stawem Centralnym, przy „ulicy czekoladowej”, po entuzjastycznym przyjęciu, ponownie zagości Teatr Pana O 🎭, który przy pomocy unikalnej oprawy UV „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Pana Kleksa”.

    3. Na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona śpiewem i animacjami. Monika Makowska-Wiącek - wokalistka Gorzowskiej Orkiestry Dętej, świeżo upieczona mama oraz autorka wyjątkowych warsztatów dla dzieci porwie Was poprzez śpiew, we wspólną podroż z Małym Księciem. Monika Makowska-Wiącek na przestrzeni lat stawała wielokrotnie na scenach miejskich oraz krajowych, reprezentując miasto Gorzów w konkursach oraz wydarzeniach kulturalnych. W plebiscycie Gazety Lubuskiej otrzymała tytuł Osobowości Roku w dziedzinie Kultura za znaczący wpływ na rozwój kultury w Gorzowie Wielkopolskim oraz za pracę w obszarach kulturalnych z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 15 czerwca.

Bilety w sprzedaży już od 40 zł, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży z legitymacją szkolną.

Dzieci do 3 r.ż. przysługuje wstęp wolny (na podstawie dokumentu tożsamości).

--------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcieliby Państwo dotrzeć do nas bezpiecznie i komfortowo i jednocześnie nie martwić się o miejsce parkingowe w trakcie Urodzinowej Nocy Bajek, zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupu biletu wraz z przejazdem w obydwie strony.

Oficjalny Przewoźnik Nocy Bajek, największej imprezy w regionie, dedykowanej dla całych rodzin - Follow Me to nie tylko zaufany Partner. To najwyższa jakość usług, która może też być i Państwa udziałem.

19.30 - podstawienie autokaru

19.45 - odjazd

00.15 - wyjazd z Przelewic

Miejsce odjazdu w Szczecinie: Zatoka dla autokarów, pl. Żołnierza Polskiego 8

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu Normalny

62,40 zł
Do wyczerpania

Bilet wstępu Ulgowy (dzieci z legitymacją szkolną)

42,40 zł
Do wyczerpania

BILET GRUPOWY Normalny

52,00 zł
Do wyczerpania

BILET GRUPOWY Ulgowy (dzieci z legitymacją szkolną)

32,00 zł
Do wyczerpania

BILET Z TRANSPORTEM Normalny

93,60 zł
Do wyczerpania

BILET Z TRANSPORTEM Ulgowy (dzieci z legitymacją szkolną)

63,60 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.