Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Normalsi

Pop: Normalsi

Bilety na Pop

Normalsi

termin

So, 28 grudnia 2019 godz. 21:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 28 gru 2019 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Normalsi w łódzkiej Scenografii

Normalsi

Otwarcie drzwi: 19:00
Start: 21:00

Najnowsza płyta Normalsów, zatytułowana „Wiry” ukaże się w styczniu 2020 r. Przedpremierowo będzie ją można nabyć na koncertach w grudniu 2019 i w styczniu 2020 r.

„Twórczość Normalsów intryguje – napisał miesięcznik „Teraz Rock” – Muzycznie osadzona w grunge`u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów”.

Debiut płytowy łódzkich Normalsów - album „Soliloquium” , wydany w 2005 r. i ” Dekalog czyli Piekło Muzykantów” – wydany rok później (2006), okazały się sukcesem artystycznym. W roku 2007 kuratorzy oświaty w Polsce nagradzają płytą Normalsów najlepszych maturzystów w kraju.

Bogaty dorobek twórczy łódzkich Normalsów stał się inspiracją dla ludzi teatru. Fabularne utwory zespołu uruchomiły reżyserską wyobraźnię. Owocem tego było widowisko rockowe „Łajza” (prapremiera – styczeń 2013 r.) Oparty na tekstach i muzyce Normalsów spektakl „Łajza” przyniósł im uznanie środowisk artystycznych i szerokiej publiczności, interesującej się nie tylko muzyką rockową, ale także jej fuzją z różnymi formami tanecznymi, a także z muzyką klasyczną – w tym przypadku to dzieła J.S. Bacha.

Obecnie zespół Normalsi tworzą: Piotr Chypis Pachulski – gitary, wokal, Przemysław Wyrwas – gitara basowa, Michał Usdrowski – perkusja.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie