Biletomat Koncerty Nothing But Thieves

Koncerty: Nothing But Thieves

Bilety na koncert

Nothing But Thieves

termin

Wt, 30 stycznia 2018 godz. 21:30

miejsce

Studio
Budryka 4, 30-072 Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Upgrade (Balkon - siedzące numerowane)

Upgrade (Balkon - siedzące numerowane)

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Stojące (płyta)

Stojące (płyta)

dostępna do
Pon, 29 sty 2018 23:59

89 PLN

Wyprzedane 

📄Nothing But Thieves w Krakowie!

Nothing But Thieves

Cena rezerwacji miejsca siedzącego to 50 zł! Sama rezerwacja nie upoważnia do wejścia na koncert - warunkiem wstępu jest posiadanie biletu.

19.00 - drzwi
19.45 - AIRWAYS
20:30 - THE XCERTS
21:30 - NOTHING BUT THIEVES

Klub Studio wraca już niedługo! Po remoncie będą dostępne w nim miejsca siedzące na balkonie w związku z czym zgodnie z oczekiwaniami klientów wprowadzamy do sprzedaży limitowaną pulę takich biletów!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Nothing But Thieves! Zespół w ekspresowym tempie wyprzedał listopadowy koncert w Warszawie, w związku z czym grupa zagra drugi koncert 30 stycznia 2018 w krakowskim klubie Studio!

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na tegorocznym Przystanku Woodstock i wcześniejszych, klubowych koncertach w Warszawie.

Fanów zdobyli przebojami „Wake Up Call, „Trip Switch” czy „Graveyard Whisteling”, a w tym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą „Broken Machine”. Następcę hitowego debiutu z 2015 roku (z którego wydano aż 8 singli!) wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots) a materiał nagrano w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek promują świetnie przyjęte single „Amsterdam” i „Sorry”.

https://www.youtube.com/watch?v=X2zcG3bcuMI

Przypominamy, że bilety na listopadowy koncert grupy wyprzedały się w kilkanaście dni. Radzimy nie czekać z zakupem wejściówki na krakowski koncert do stycznia! Sprzedaż biletów startuje 1 listopada o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu! SPRAWDŹ!