Biletomat Muzyka klubowa Novika 2.0 Live - koncert + afterparty

Muzyka klubowa: Novika 2.0 Live - koncert + afterparty

Bilety na clubbing

Novika 2.0 Live - koncert + afterparty

termin

Pt, 18 listopada 2022 godz. 22:00

miejsce

Sassy Warszawa
Grzybowska 60, 00-123 Warszawa

organizator

SDG Warszawa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 18 lis 2022 22:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na NOVIKA 18 listopada w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

18 listopada NOVIKA koncertowo w SASSY z materiałem promującym nową płytę „Novika 2.0”!

Trudno wyobrazić sobie polską scenę klubową bez Noviki.

Kasia Nowicka niewątpliwie stała się „kobietą-instytucją”, będąc przez ostatnie lata: wokalistką, DJ-ką, dziennikarką, jak i promotorką młodych talentów, których muzykę grywa w swoich audycjach radiowych (obecnie w radiu Kampus).
Trudno też uwierzyć, że od debiutu tej niezwykle aktywnej na scenie i klubowych parkietach artystki minęło już 20 lat!

Wszystko zaczęło się od piosenki „Where Is The Love” zespołu Futro, zamieszczonej na płycie dołączonej do legendarnego magazynu muzycznego „Machina”. W 2001 roku światło dzienne ujrzało pierwsze oficjalne wydawnictwo z udziałem Noviki – piosenka „T.Time” nagrana z Andrzejem Smolikiem na jego pierwszy, kultowy album.
Reszta jest historią, która wciąż się pisze. A jej najnowszym rozdziałem jest płyta „Novika 2.0” z reinterpretacjami klasyków Noviki – w nowych wykonaniach.
Do tego szalonego przedsięwzięcia nasza bohaterka zaprosiła artystów, którzy już wcześniej z nią współpracowali (Skubas, Agim, Envee, Baasch, Buslav, Kasai), ale też takich, z którymi niedawno połączyła muzyczne drogi (Natalia Grosiak, BOKKA, ATLVNTA, Arek Kłusowski, Blauka & more...).

Novika w swojej naturze “zosi-samosi” zawsze sama organizowała całą logistykę przy nagrywaniu swoich albumów. Przy każdej z czterech solowych płyt współpracowało z nią kilku producentów, muzycy i wokaliści. Nigdy jednak nie musiała koordynować działań aż tylu osób jako producent wykonawczy całego projektu Novika 2.0.
Owocem kilku miesięcy pracy jest świeży, eklektyczny i przejmujący zestaw utworów, które dla mniej zaznajomionych z repertuarem „królowej clubbingu” może być odebrany jako kompilacja ekskluzywnie nagranych na ten krążek piosenek.
Nowa odsłona koncertowa Noviki to podróż przez jej repertuar, mieszanka oryginalnych i nowych wersji jej najlepszych utworów. Na scenie towarzyszą liderce świetni muzycy; Miłosz Oleniecki i Rafał Dutkiewicz, oraz zaproszeni goście.

koncert: 22:00
po koncercie od ok 00:00 afterparty z Novika & Mr Lex

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!