Biletomat Muzyka klubowa Novika & Mr.Lex & A.HIM

Muzyka klubowa: Novika & Mr.Lex & A.HIM

Bilety na clubbing

Novika & Mr.Lex & A.HIM

termin

Śr, 15 czerwca 2022 godz. 20:00

miejsce

JAZBAR Muchowiec
Francuska 263, 40-506 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 14 cze 2022 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
Śr, 15 cze 2022 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Novikę & Mr. Lexa 15 czerwca w JAZBarze!

Novika, Mr.Lex, A.HIM


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Novika
Napisać o niej, że jest królową polskiej sceny klubowej to nie wszystko. Kasia Nowicka jest bowiem elektryzującą osobowością, która potrafi zarazić swoją pasją do dobrych dźwięków, duszą towarzystwa, niestrudzoną promotorką artystów i imprez, a także wokalistką , której energia rozkręciła już niejedną imprezę. Ma na koncie sześć autorskich płyt, w tym ostatnia Novika 2.0, na której zaproszeni przez Kasią artyści interpretowali jej utwory. Kasia ponadto jest dziennikarką radiową oraz internetowa. Nikt tak ona nie potrafi wyłowić i promować nowych nazwisk na scenie muzycznej. O tym, że Novika jest znana i lubiana świadczą jej liczne kolaboracje. Współpracowała między innymi z Andrzejem Smolikiem, Fiszem Skubasem, Buslavem czy Catz n Dogz. Klubowe oblicze Noviki to działalność Beats Friendly i jej liczne występy z Lexem.

Mr. Lex
DJ, radiowiec, pasjonat muzyki wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce - Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!