Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Rock Obywatele Republiki

Rock: Obywatele Republiki

Bilety na Rock

Obywatele Republiki

termin

Pt, 19 maja 2023 godz. 20:00

miejsce

Teatr Letni im. Heleny Majdaniec
Juliana Fałata 2, 70-953 Szczecin

organizator

Music Company

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kat I

Kat I

dostępna do
Pt, 19 maj 2023 20:00

209 PLN

Wyprzedane


Kat II

Kat II

dostępna do
Pt, 19 maj 2023 20:00

189 PLN

Wyprzedane


Kat III

Kat III

dostępna do
Pt, 19 maj 2023 20:00

169 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert Obywatele Republiki, 19 maja w Szczecinie!
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


OBYWATELE REPUBLIKI - RUSZAJĄ W TRASĘ

Obywatele Republiki po udanej inauguracji projektu, która odbyła się 15 października w Poznaniu w Sali Ziemi na MTP, już w marcu ruszają w dalszą trasę koncertową.

Poznański koncert potwierdził, że twórczość zespołu Republika nie tylko jest niezmiennie ważna, ale także ma w sobie moc, która pozwala w trudnych czasach łączyć pokolenia a teksty autorstwa Grzegorza Ciechowskiego wciąż elektryzują i mówią o sprawach, które nic nie straciły na aktualności. Potwierdzili to zarówno wykonujący je artyści jak również żywo reagująca publiczność. Ważnym punktem programu był występ projektu Czarno-Białe Ślady w składzie: Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk, którzy wspólnie zaprezentowali m.in. Tu jestem w niebie, Przeklinam cię za to czy Śmierć w bikini.

To wyjątkowy projekt międzypokoleniowy, który łączy muzyków zespołu Republika i artystów, którzy niejednokrotnie poruszających utworów wykonywanych przez Grzegorza Ciechowskiego słuchali w młodości.

Na jednej scenie spotkają się: Leszek Biolik, Czarno-Białe Ślady w składzie:
Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk oraz artyści Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Julia Pietrucha, Błażej Król, Michał Wiraszko (Muchy) i Goście Specjalni 
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Koncerty w Teatrze Letnim!