Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Of Mice & Men

Koncerty: Of Mice & Men

Bilety na koncert

Of Mice & Men

termin

Śr, 11 kwietnia 2018 godz. 21:35

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 kwi 2018 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 11 kwi 2018 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Of Mice & Men w Warszawie!

Of Mice & Men

18:30 drzwi
19:30 Sylar
20:20 Wage War
21:35 Of Mice & Men

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Of Mice & Men! Zespół powróci do Polski po czterech latach nieobecności i zagra 11 kwietnia w warszawskiej Proximie!

Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii. Założony został w 2009 roku przez Austina Carlile’a (wcześniej Attack Attack!) oraz Jaxina Halla. Pomysł na nazwę został zaczerpnięty z powieści Johna Steinbecka o tym samym tytule. W bardzo krótkim czasie wykrystalizowała się reszta składu, co pozwoliło szybko wejść do studia i nagrać pierwszy materiał. Już premierowy utwór w ciągu dwóch miesięcy od publikacji zanotował milion odsłuchań na portalu Myspace. Zespołem zainteresowała się więc wytwórnia Rise Records, dzięki której w 2010 roku ukazał się debiutancki album grupy – „Of Mice & Men”. Na przestrzeni lat zespół nagrał kilka albumów i wielokrotnie zmienił skład, a najważniejszą zmianą było odejście z powodu poważnej choroby wokalisty Austina Carlile. Ostatnim albumem nagranym z Carilem był „Cold World”, z którego pochodzi singiel „Pain”:

https://www.youtube.com/watch?v=jkjvyMBeqUE

W listopadzie grupa podzieliła się z fanami dwoma nowymi singlami („Warzone” i „Defy”), które zapowiadają nadchodzący, piąty studyjny album Of Mice & Men – na koncercie w Polsce możecie spodziewać się zatem nowego materiału!

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.