Biletomat Hard Rock / Metal Of Mice & Men

Hard Rock / Metal: Of Mice & Men

Bilety na Hard Rock / Metal

Of Mice & Men

termin

Pon, 05 sierpnia 2019 godz. 19:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 04 sie 2019 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 05 sie 2019 16:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Of Mice & Men zagrają w Krakowie!

Of Mice & Men

Zmiany wcale nie muszą niczego zmieniać.

Zapytajcie o to Of Mice & Men. Niezależnie od tego, co wokół nich się zmieniło, kwartet z południowej Kalifornii - Aaron Pauley (wokal, bas), Valentino "Tino" Arteaga (perkusja), Phil Manansala (gitara prowadząca) i Alan Ashby (gitara rytmiczna) - włączyli do swojej tożsamości trafnie zatytułowany album „Defy”. W rzeczywistości piąty pełny album grupy nie tylko potwierdza tę tożsamość, ale także wzmacnia ją silniej niż kiedykolwiek wcześniej.

"Tworzenie tej płyty polegało na tym, że zastanawialiśmy się nad tym, kim jesteśmy i nad tym jak się rozwijamy, zamiast próbować odkrywać siebie na nowo i wychodzić z czymś nowym", stwierdza Aaron. "Żyjemy w kulturze, w której wszystko jest trawione w ciągu sekundy. Zamiast 15 minut sławy jest 15 sekund sławy. Mimo że jest to jednolita branża singli i streamingu, tworzymy rekordy, które mamy zamiar utrzymać przez długi czas. Przez ostatnie pięć lat, kiedy skład się utrzymywał, ludzie oczekiwali, że upadniemy. To tylko zmotywowało nas do dalszego działania i dodało nam ognia. Zmiany nas nie definiują. Zamierzamy się zdefiniowa
. Nie chcieliśmy zostać nowym zespołem; chcieliśmy tylko być Of Mice & Men. „

Od debiutanckiego albumu w 2010 r. Of Mice & Men ciągle zmierzają naprzód napędzając publikę metaliczną energią, sejsmicznymi melodiami i łamiącymi głowę riffami. Po przełomowym sukcesie „The Flood” z 2011 roku, zespół osiągnął wysoką pozycję w rankingach prasy muzycznej. „Restoring Force” z 2014 tylko utrzymywało ten wynik. Po drodze zespół pojawił się na okładkach Metal Hammer, Alternative Press, Kerrang !, Revolver i innych, a także zdobył uznanie m.in. w Rolling Stone i Billboard. Niezapomniane koncerty obok takich tytanów, takich jak Ozzy Osbourne, Aerosmith, Five Finger Death Punch, Rammstein, Linkin Park i Slipknot sprawiło, iż zespół stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny na całym świecie. „Cold World” wydany w 2016 r. znalazł się w pierwszej dwudziestce z listy 200 najlepszych na Billboard.

Ostatni album „Defy” wydany w 2018 roku pokazał, iż zespól po odejściu frontmana Austina Carliego wcale nie zamierzał się poddawa
. Amerykanie w międzyczasie wystąpili na takich festiwalach jak Hellfest czy Download Festival. Ich ostatni krążek został wyprodukowany przez Howarda Bensona, czyli człowieka, który pracował z takimi zespołami jak My Chemical Romance, Three Days Grace, Skillet czy The All-American Rejects.

W tym roku ukazał się nowy singiel grupy „How To Survive”, który zapowiada kolejne wydawnictwo zespołu! M.in. ten numer będziemy mogli usłyszeć na żywo w Krakowie!

🌐 https://www.facebook.com/ofmice/
🌐 http://www.ofmiceandmenofficial.com

🔈”How To Survive" - https://www.youtube.com/watch?v=k2XDbRbULuw
🔈"Unbreakable" - https://www.youtube.com/watch?v=_3P26FaPxgk
🔈"Defy" - https://www.youtube.com/watch?v=nvpK0sfq2ck

👉🏼 FFO: Asking Alexandria, We Came As Romans, The Color Morale, The Word Alive, blessthefall, Our Last Night

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie