Biletomat Koncerty Oh Wonder - Kraków

Koncerty: Oh Wonder - Kraków

Bilety na koncert

Oh Wonder - Kraków

termin

Wt, 21 listopada 2017 godz. 19:30

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 20 lis 2017 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 lis 2017 15:30

100 PLN

Wyprzedane 

📄On Wonder w Krakowie

Oh Wonder
Jaymes Young

otwarcie klubu: 18:00
start: 19:30

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na koncerty Oh Wonder!

Elektroniczno-popowy duet, który wyprzedał debiutancki występ w naszym kraju, powraca w listopadzie na aż trzy koncerty! Brytyjczycy zagrają 21 listopada w Krakowie (Kwadrat), 23 listopada w Palladium (Warszawa) i 24 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP)!

OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop:
Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All We Do” nagrała nawet Ellie Goulding! Obecnie zespół przygotowuje się do premiery drugiego krążka – premiera „Ultralife” już 14 czerwca! Płytę promuje m.in. singiel o tym samym tytule, po raz kolejny podbijając serca mediów i fanów.
Album powstał między Londynem, a Nowym Jorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału. „Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty i urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium. Posłuchajcie nowego materiału Oh Wonder w listopadzie na żywo!
http://ohwondermusic.com/
https://www.facebook.com/ohwondermusic
https://www.youtube.com/watch?v=hu9pTGFjA4c

JAYMES YOUNG (USA) indie pop:
Czerpie inspiracje z muzyki Coldplay, Radiohead, Maroon 5, Iron & Wine czy Death Cab For Cutie, ale tworzy piosenki, w których słychać najmocniej folk, zmieszany z rockiem. Jaymes Young może pochwalić się również trasą z London Grammar oraz udziałem w przeboju "I'll Keep Loving You" Davida Guetty, gdzie zaśpiewał razem z Birdy. Debiutancki album Jaymesa, "Feel Something", ukazał się 23 czerwca 2017 roku. Wypełniły go, jak napisał jeden z recenzentów, bogate aranżacje, majestatyczne klawisze, egzotyczne rytmy oraz melodie, którym nie można się oprzeć.
Świat poznał Jaymesa Younga w 2013 roku. Niezależnie wydał wtedy mixtape "Dark Star", zdobywając wiele pozytywnych recenzji. Potem twórcę z Seattle wzięła pod swoje skrzydła wytwórnia Atlantic Records. Pierwszy efekt tej współpracy, EP-ka "Habits Of My Heart" z piosenką "I'll Be Good", niczym wirus rozprzestrzeniła się po świecie. Na niej znalazł się też przebój "We Won't", nagrany z Phoebe Ryan (ponad 30 mln streamów na Spotify).
Jeden z najzdolniejszych amerykańskich singer-songwriterów młodego pokolenia po raz pierwszy zmierzy się z polską publicznością, promując album "Feel Something".
Sprawdź, jeśli lubisz: Devendra Banhart, Sufjan Stevens, Bonnie Prince Billy, Bob Dylan…
http://jaymesyng.com/
https://www.facebook.com/jaymesyoungmusic
https://www.youtube.com/watch?v=_rA9o8k4-uA

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
http://www.facebook.com/productions.knock.out
http://www.instagram.com/knockoutprod
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl/
http://www.facebook.com/agencjagoahead
http://www.instagram.com/goaheadagency

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Oh Wonder