Przejdź do głównej treści strony

One Night Festival Radom

03.09.2023, niedziela 17:00
Radomskie Centrum Sportu Andrzeja Struga 63, 26-610 Radom
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ONE NIGHT FESTIVAL odbędzie się 03 września 2023 roku na terenie hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu.
Start wydarzenia: godz. 17.00 …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ONE NIGHT FESTIVAL odbędzie się 03 września 2023 roku na terenie hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu.
Start wydarzenia: godz. 17.00 (otwarcie bram: godz. 16.00).
Ideą tego wydarzenia jest kreowanie wyjątkowych muzycznych emocji i tworzenie niezwykłego klimatu do integracji mieszkańców całego regionu.
Festiwal skierowany jest do miłośników szalonej zabawy przy dźwiękach ulubionych artystów. Naszym celem i założeniem jest wpisanie go w kolejnych latach jako stała pozycja w kalendarzu wydarzeń kulturalnych w Radomiu.
Jesteśmy przekonani, że to wydarzenie będzie idealną formą promocji miasta Radom i regionu jako miejsca kulturalnej rozrywki na wysokim poziomie artystycznym.

W tym roku radomska scena ugości najjaśniejsze muzyczne osobistości:

17:00 | PIOTR ZIOŁA
18:20 | VITO BAMBINO
19:50 | MROZU
21:20 | RALPH KAMINSKI

Sylwetki Wykonawców w krótkim opisie:

PIOTR ZIOŁA |

piosenkarz rockowy, zadebiutował w 2016 r. albumem „Revolving Door”, który został nagrodzony Fryderykiem, a pochodzący z niego singiel „Safari” uzyskał status Platynowej Płyty. Artysta brał udział w wielu projektach, usłyszeć go można m.in. na kompilacji „Albo inaczej”; współpracował z artystami z rozmaitych muzycznych światów, m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim czy The Dumplings. Występował również na największych polskich festiwalach: Open'er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie, Fest Festival. W 2022 powrócił do działalności muzycznej po pięcioletniej przerwie, prezentując singiel „Błysk”. 4 listopada 2022 wydał album pt. ‘Wariat’, zabiera nas w nim w podróż, dzięki której odkrywamy co się u niego działo przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny.

VITO BAMBINO właśc. Mateusz Wojciech Dopieralski |

wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor oraz lider zespołu Bitamina. W 2020 r. pojawił się jego pierwszy solowy album „Poczekalnia”, skąd pochodzi m.in. numer „Bunkrów Nie Ma”. Znany jest także z przebojowych singli jak „Nudy” czy „Poszło”. Każdemu wydaniu towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam Vito. Od początku 2023 r. wydawał utwory promujące album o tytule „Pracownia”, który miał premierę 28 kwietnia tego samego roku. Jednym z utworów z płyty jest „Etna”, która osiągnęła już do tej pory ponad 2,5 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Muzycznie współpracował z artystami takimi, jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Envee, Jan rapowanie, Kaśka Sochacka, Kubi Producent, Natalia Szroeder, Paulina Przybysz, Pham, Rasmentalism, Sanah, SevenPhoenix, Quebonafide, PRO8L3M i VNM. Laureat Fryderyka 2023 razem z Mrozu w kategorii Utwór Roku „Za daleko”.rolk

RALPH KAMINSKI właśc. Rafał Stanisław Kamiński |

polski piosenkarz, kompozytor, autor piosenek, multiinstrumentalista, producent muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza popu alternatywnego, czerpiącego z kameralistyki.

Wydał 4 albumy: „Morze" (2016), „Młodość" (2019), „KORA" (2021) oraz „Bal u Rafała" (2022). Pierwsze trzy uzyskały status „Złotej płyty", a „Bal" wkroczył na drogę do złota. Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były nominacje do nagrody Fryderyk 2020 dla „Młodości" i Ralpha jako producenta muzycznego oraz otrzymane Fryderyki 2022: „KORA" została uznana za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku. Kaminski otrzymał także wiele innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Organkiem, Kwiatem Jabłoni oraz Miuoshem.

MROZU właśc. Łukasz Mróz |

polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Mrozu to obecnie jeden z popularniejszych polskich artystów z niezwykłą barwą głosu i hitami z pierwszych miejsc list przebojów takich jak: „Aura", „Złoto", „Jak nie my to kto", „Szerokie wody”. W 2009 wydał debiutancki album studyjny „Miliony monet”, a tytułowy singiel z płyty stał się ogólnopolskim przebojem. W kolejnych latach wydał jeszcze pięć płyt: Vabank (2010), Rollercoaster (2014), Zew (2017), Aura (2019) i Złote bloki (2022). Jego ostatni, szósty album "Złote bloki" pokrył się̨ złotem w trzy miesiące po swojej premierze, a po kolejnych czterech zdobył status platyny. To z tego albumu pochodzi hit "Za daleko" z gościnnym udziałem Vito Bambino. Z tym właśnie albumem artysta otrzymał 5 nagród muzycznych Fryderyk w kategoriach: najlepszy producent muzyczny, team autorski roku, album roku pop, piosenka roku za "Za Daleko" oraz artysta roku. Podczas swojej kariery Mrozu otrzymał wiele nagród i wyróżnień za muzyczną działalność - między innymi - nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”.

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Kategoria I

169 zł

Standard

Kategoria II

149 zł

Standard

Kategoria III

119 zł

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.