Przejdź do głównej treści strony

ONO

20.09.2024, piątek, 17:00
Teatr Kameralny w Bydgoszczy - MAŁA SCENA, Bydgoszcz Grodzka 14-16, 85-105 Bydgoszcz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

ONO
Reż. Edyta Janusz-Ehrlich i Jakub Ehrlich
Wiek: 1-4

„Ono” to drugi w naszym repertuarze spektakl dla najnajów, czyli widzów w wieku od 1. do 4. roku życia. Poznamy dwójkę bohaterów, z których jeden żyje w świecie koła, a drugi w świecie kwadratu. Pomimo początkowej nieufności, stopniowo zaczną akceptować dzielące ich różnice i wspólnie …
ONO
Reż. Edyta Janusz-Ehrlich i Jakub Ehrlich
Wiek: 1-4

„Ono” to drugi w naszym repertuarze spektakl dla najnajów, czyli widzów w wieku od 1. do 4. roku życia. Poznamy dwójkę bohaterów, z których jeden żyje w świecie koła, a drugi w świecie kwadratu. Pomimo początkowej nieufności, stopniowo zaczną akceptować dzielące ich różnice i wspólnie tworzyć nowy świat, doskonale się uzupełniając. Spektakl pełen kolorów, kształtów i harmonijnych dźwięków, w którym - mając na względzie naszą widownię - słowa ograniczone są do absolutnego minimum. Stawiamy za to na interakcję i sensorykę: wszyscy mali widzowie zostaną zaproszeni do wejścia w nasz geometryczny świat.

Bilety

Aktywne

Bilet ulgowy

30,00 zł
Do wyczerpania

Bilet normalny

40,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.