Przejdź do głównej treści strony

Operetka – „Cabaret w Operetce”

18.11.2023, sobota, 19:00
Kino Halszka, Szamotuły Dworcowa 7, 64-500 Szamotuły
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

To połączenie przepięknej muzyki operetkowej z kabaretem. Dowcipny, zabawny, roztańczony, momentami zwariowany koncert. W programie arie i duety operetkowe na wesoło, podane tak, aby przekazać Państwu sporą dawkę endorfin. Gdy na scenie spotyka się dwóch tenorów i sopranistka to musi być trzęsienie ziemi. Obsada: Joanna Wojtaszewska - sopran, Michał Musioł …
To połączenie przepięknej muzyki operetkowej z kabaretem. Dowcipny, zabawny, roztańczony, momentami zwariowany koncert. W programie arie i duety operetkowe na wesoło, podane tak, aby przekazać Państwu sporą dawkę endorfin. Gdy na scenie spotyka się dwóch tenorów i sopranistka to musi być trzęsienie ziemi. Obsada: Joanna Wojtaszewska - sopran, Michał Musioł - tenor, Kamil Roch Karolczuk - tenor, Kameraliści Zespołu Dowcipnego i Michał Musioł – tenor i komik oraz konferansjer.

Bilety

Aktywne

Normalny

42 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.