Biletomat Festiwale ORGANEK - III DZIEŃ VI EDYCJA FESTIWAL LULU

Festiwale: ORGANEK - III DZIEŃ VI EDYCJA FESTIWAL LULU

Bilety na festiwal

ORGANEK - III DZIEŃ VI EDYCJA FESTIWAL LULU

termin

Czw, 29 grudnia 2016 godz. 20:00

miejsce

CKK JORDANKI
Al. Solidarności 1-3, Toruń

organizator

Fundacja Platon

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor II (miejsca stojące)

Sektor II (miejsca stojące)

dostępna do
Śr, 28 gru 2016 23:59

43 PLN

Wyprzedane


Sektor III

Sektor III

dostępna do
Śr, 28 gru 2016 23:59

43 PLN

Wyprzedane


Sektor II (miejsca stojące)

Sektor II (miejsca stojące)

dostępna do
Czw, 29 gru 2016 15:00

48 PLN

Wyprzedane


Sektor III

Sektor III

dostępna do
Czw, 29 gru 2016 15:00

48 PLN

Wyprzedane 

📄VI odsłona Festiwalu LULU w Toruniu!

Organek

Wejście : 19:00
Start 20:00

Między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem nic się nie dzieje? Nie w Toruniu! Właśnie wtedy na kolejną, szóstą już odsłonę festiwalu LULU zaprasza Mariusz Lubomski. Ewa Bem, zespół Organek i grupa Mumio to tylko niektóre z gwiazd wydarzenia.

LULU to cykl koncertów, których gospodarzem jest uznany toruński muzyk Mariusz Lubomski. Co roku zabiera on widzów w osobistą podróż po swoich artystycznych fascynacjach. Przez trzy festiwalowe dni miłośnicy rozrywki mogą uczestniczyć w nastrojowych spotkaniach z kulturą na najwyższym poziomie.

27 grudnia na scenie Centrum Kultury Dwór Artusa wystąpi słynąca z absurdalnego poczucia humoru grupa Mumio, która po raz pierwszy zaprezentuje publiczności najnowszy projekt "Welcome Home Boys". Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie sam pomysłodawca festiwalu, czyli Lubomski.

Dzień później w klubie Lizard King zaśpiewa pierwsza dama polskiego jazzu, Ewa Bem w towarzystwie znanego pianisty Andrzeja Jagodzińskiego. Oprócz autorskich utworów artystki, zabrzmią także aranżacje popularnych polskich piosenek oraz specjalnie przygotowane na tę okazję kolędy. Recital Ewy Bem poprzedzi koncert Joanny Czajkowskiej-Zoń, której akompaniować będzie Bartek Staszkiewicz. Wokalistka wykona utwory z powstającej właśnie płyty "Pianissima".

Na ostatni festiwalowy wieczór organizatorzy przygotowali prawdziwe mocne uderzenie. W CKK Jordanki wystąpi pochodzący z grodu Kopernika zespół Organek, szturmem zdobywający krajową scenę muzyczną. Będzie to toruńska premiera nowego albumu "Czarna Madonna", na którą, po sukcesie debiutanckiej płyty "Głupi", z niecierpliwością czekały tysiące fanów.

To już szósta odsłona Festiwalu LULU. Do tej pory na toruńskich scenach występowały takie gwiazdy jak Grzegorz Turnau, Natalia Przybysz czy Katarzyna Groniec. Organizowane przez Fundację Platon im. Kuby Rumińskiego wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz firmy Apator SA.

Szczegółowy program festiwalu:

27 grudnia, godz 19:00
Spektakl grupy MUMIO, gość specjalny Mariusz Lubomski
Dwór Artusa w Toruniu

28 grudnia, godz. 19:30
Ewa Bem i Andrzej Jagodziński, Joanna Czajkowska-Zoń i Bartek Staszkiewicz
Klub Lizard King

29 grudnia, godz. 20
Organek
CKK Jordanki

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!