Przejdź do głównej treści strony

O.S.T.R. | Toruń

26.11.2023, niedziela, 20:00
NRD, Toruń Browarna 6, 87-100 Toruń
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Asfalt Records i Agencja Hot Staff zapraszają na DIAPORAMA TOUR - specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty O.S.T.R.

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie …

Asfalt Records i Agencja Hot Staff zapraszają na DIAPORAMA TOUR - specjalną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty O.S.T.R.

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem - prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Klipy:

FLAM: https://youtu.be/LgretmCvwBw

LEMON: https://youtu.be/8s7d7aJXuWY

CRISTAL: https://youtu.be/QCxP6l49AkA

MENTAL CLASH: https://youtu.be/G9YilBkGrpA

Trasa:

13.10 / Poznań / Tama

21.10 / Gdańsk / Parlament

31.10 / Katowice / P23

3.11 / Kraków / Kwadrat

25.11 / Wrocław / Zaklęte Rewiry

26.11 / Toruń / NRD

9.12 / Szczecin / Hala Odra

10.12 / Warszawa / Proxima

———————————————————————————————————————

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!J edynym autoryzowanym punktem jest Biletomat.pl

Wejście 16+ ze zgodą opiekuna.

Poniżej 16 roku życia wstęp tylko z opiekunem. Opiekun winien mieć również ważny bilet.

Wzór oświadczenia:

bit.ly/46ObXPS


Bilety

Aktywne

Standard

99 zł
Do wyczerpania
Wyprzedane

I Pula

Standard

79 zł

II Pula

Standard

89 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.