Biletomat Hip Hop / Reggae Paluch / Ero JWP / Słoń • Warszawa

Hip Hop / Reggae: Paluch / Ero JWP / Słoń • Warszawa

Bilety na Hip Hop / Reggae

Paluch / Ero JWP / Słoń • Warszawa

termin

So, 11 grudnia 2021 godz. 19:00

miejsce

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 13 lis 2021 17:49

69 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 10 gru 2021 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 11 gru 2021 22:00

89 PLN

Wyprzedane 

📄Paluch, Ero JWP i Słoń w warszawskim klubie Palladium!

Paluch, Ero JWP, Słoń


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Agencja L2L z ogromną przyjemnością zaprasza na grudniowy koncert trzech artystów: Palucha, Ero JWP (premiera albumu) oraz Słonia, już w sobotę 11 grudnia w warszawskim klubie Palladium!

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00

⌚️ Start wydarzenia: 20:00

📍 Miejsce: Palladium, Złota 7/9, Warszawa

🎤 PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów. Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.

🎤 ERO JWP, właściwie Michał Czajkowski urodzony w 1981 w Warszawie. Artysta/Raper, znany z projektów JWP, BEZ CENZURY czy SZLAGIER, zwany "Królem Gościnnych Występów", po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, zdecydował się na opublikowanie własnego materiału - "Elwis Picasso". Już niedługo wyda kolejny album - EROIZM, który jak pisze autor: "to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać “Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem... Jest to album o mnie i o nas... dla Was!"

🎤 SŁOŃ, właściwie Wojciech Zawadzki urodzony w 1983 w Poznaniu. Różnorodność – łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore’owymi i metalowymi – jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe – samplowane lub elektroniczne – tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore’owych albo punkowych gigach.

⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:

https://www.facebook.com/PaluchOfficial
https://www.facebook.com/EroJWP
https://www.facebook.com/wsrh.slon
https://www.facebook.com/live2listen
https://www.facebook.com/bashesh
www.l2l.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty - Paluch 2021!

Bilety na koncerty - Słoń!