Przejdź do głównej treści strony

Paluch - koncert w Pile

14.10.2017, sobota, 20:00
Club Barka, Piła ul. Wodna, al. Niepodległości (Bulwary nad rzeką Gwdą), Piła
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

start: 20:00

Agencja Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący album "Ostatni Krzyk Osiedla", który odbędzie się 14 października 2017r. w Pile.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/112723386075827/

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich …

start: 20:00

Agencja Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący album "Ostatni Krzyk Osiedla", który odbędzie się 14 października 2017r. w Pile.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/112723386075827/

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.
Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do "Ostatni Krzyk Osiedla". Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.
Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90'.
To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.
Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.

Klipy:
Paluch "SZAMAN" prod. PSR (OFFICIAL VIDEO) 
https://www.youtube.com/watch?v=x7BtclKr5Jg

Paluch 
"OKO" (Ostatni Krzyk Osiedla) prod. YoungVeteran$ 
https://www.youtube.com/watch?v=K2IS5-pnlvA

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh

https://www.facebook.com/PaluchOfficial

www.bashesh.com

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.