Biletomat Muzyka klubowa Panie Proszą Panów

Muzyka klubowa: Panie Proszą Panów

Bilety na clubbing

Panie Proszą Panów

termin

So, 07 marca 2020 godz. 23:00

miejsce

Kino Luna
Marszałkowska 28, 00-576 Warszawa

organizator

INSTYTUT

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 18 lut 2020 17:09

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 mar 2020 23:59

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 mar 2020 19:00

79 PLN

Wyprzedane 

📄Panie Proszą Panów w kinie Luna!

 


Już 7 marca warszawskie Kino Luna po brzegi wypełni się inspirującymi dźwiękami najlepszych polskich DJ-ek. Zapierającą dech w piersiach INA WEST czy specjalny projekt live/hybrid TAKI i AETHY w Sali Widowiskowej. Do tego wybuchowa mieszanka różnych stylów w wykonaniu reprezentantek Instytutu Dźwięku, czyli „new talents freestyle show na osobnej scenie. I last but not least – Sala Filmowa z niemym kinem all night long. Nadchodzi trzecia edycja wydarzenia „Panie Proszą Panów” – tchnienie świeżości w połączeniu ze sprawdzonym, ale nadal oryginalnym konceptem. 

Trzy lata temu nie przyszłoby nam do głowy, że spontanicznie zorganizowane w klubie Jasna 1 czwartkowe wydarzenie „Panie Proszą Panów”, które nieco przekornie miało nawiązywać do naszego marcowego kobiecego święta, okaże się odbić takim echem i sukcesem. Dziś już wiemy, że pomysł był trafieniem w dziesiątkę! A koncepcja była prosta: chciałyśmy ukazać kunszt naszych utalentowanych DJ-ek i producentek, które w ostatnich latach zawojowały rodzimą i zagraniczną scenę – duma rozpiera na samą myśl o ich różnorodnych występach! Byłyśmy świadome, że nie ma oczywiście możliwości zaprosić wszystkich artystek na jedno wydarzenie, jednak ideą było stworzenie pewnego podsumowania ich twórczości.

Od zeszłego roku domem dla naszego wydarzenia jest warszawskie Kino Luna, które swoją architekturą dodaje tej nocy niesamowitego klimatu, a my tylko odrobinę go „podkręcimy” ;) Jednak pamiętajmy, że finalnie, to nie miejsce tworzy wspomnienia, a ludzie – radość, familijna atmosfera, wzajemny szacunek i muzyka prosto od najlepszych polskich artystek, tak niewiele, a zarazem tak wiele trzeba, by w efekcie uzyskać tak udane wydarzenie i niezapomnianą imprezę.

Tegoroczna edycja będzie pełna niespodzianek, a każda zaproszona artystka odegra w niej swój muzyczny epizod, to możemy Wam obiecać. Oddamy w Wasze ręce kinową salę, która po brzegi wypełniona będzie miłością i muzyką, tak samo jak scena Instytut Dźwięku Takeover, w której czekać będą na Was nieco lżejsze brzmienia. A dla tych, którzy zapragną  odetchnąć, przygotowałyśmy wyjątkową niespodziankę –  w drugiej kinowej sali wyświetlane będą.. nieme filmy, wszak pozostajemy w kinie;) Imprezę zakończy „family freestyle” – nie chcemy zdradzić za dużo, jednak możecie spodziewać się dosłownie W S Z Y S T K I E G O! Będzie b2b, będzie wokal, będzie DJ set, będzie live act, ba, będzie nawet ich połączenie – po prostu damy się ponieść najbardziej pozytywnym emocjom!
 
Wystąpią…

SALA WIDOWISKOWA:
Aksamit b2b Anja Kraft
aetha & T A K A live/hybrid
Diana d'Rouze
INA WEST live performance
Vi

INSTYTUT DŹWIĘKU TAKEOVER:
/NEW TALENTS FREESTYLE, B2B, LIVE, HYBRID, OPEN DECKS/:
Vero Yagé
Rayndu
Sonia Wąsowska
Barbracadabra
Paulina
CDN….

SALA FILMOWA:
NIEME KINO ALL NIGHT LONG

VISUALS:
Sukubizm

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie