Przejdź do głównej treści strony

Peja - Slums Attack | Mango Opole

29.09.2023, piątek, 22:00 Otwarcie bramek: 20:00
Mango Music Club, Opole Oleska 102, 45-231 Opole
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


📆  29 WRZEŚNIA w piątek na scenie Mango wystąpi legenda i pionier polskiej sceny Hip-Hop - PEJA! 


📆  29 WRZEŚNIA w piątek na scenie Mango wystąpi legenda i pionier polskiej sceny Hip-Hop - PEJA! 
Twórca takich hitów jak: "Głucha Noc" "Dziewczyna Ze Snu" "Słodki Smak Życia" czy "Życie i Samotność".

Peja, znany również jako Slums Attack lub Peja/Slums Attack, to raper, autor tekstów i producent muzyczny. Na swoim koncie ma 25 złotych i platynowych wyróżnień za albumy długogrające. 

Współpracował z ikonami amerykańskiej sceny takimi jak: Jeru the Damaja, Onyx, Masta Ace, EDO G, Kool G Rap, Chi Ali, Big Shug E.D.I. Mean czy Smoothe da Hustler. Grał na jednej scenie z Public Enemy i Ice-T. Zagrał blisko 200 zagranicznych koncertów na terenie Europy oraz w USA i Kanadzie.

Peja/Slums Attack, którego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 600 tyś egzemplarzy zaś sam artysta został dwa razy nominowany do nagrody Fryderyka w tym raz został jego laureatem. 

Peja jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych artystów w polskim rapie. Jego muzyka jest znana ze szczerych, często kontrowersyjnych tekstów, które poruszają tematy społeczne, polityczne i osobiste. Jako członek zespołu Slums Attack, który założył w 1996 roku, Peja zyskał ogromną popularność w kraju.

Jego twórczość charakteryzuje się specyficznym stylem rapowania, pełnym energii i mocnych rytmów. Peja jest również uznawany za jednego z najlepszych autorów tekstów w polskim rapie, a jego piosenki często niosą głęboki przekaz i refleksję nad rzeczywistością..

Jego twórczość i wkład w polski rap przyniosły mu wiele nagród i wyróżnień, a także ogromne grono fanów. Peja pozostaje ważną postacią w kulturze hip-hopowej w Polsce i kontynuuje swoją działalność artystyczną, inspirując kolejne pokolenia raperów i słuchaczy swoją autentycznością i zaangażowaniem.🗓️ 29 września, piątek
🕰️ Otwarcie bram: 20:00
📌 Mango Club Opole, ul. Oleska 102
❌ Wstęp 16+


Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

59 zł

II PULA

STANDARD

69 zł

III PULA

STANDARD

79 zł

IV PULA

STANDARD

89 zł

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.