Przejdź do głównej treści strony

Pępki snu // ruchowe działanie warsztatowe dla dziewczynek // Dziewczyński Dzień w CSD

08.10.2023, niedziela 10:00
Scena Wspólna Brandstaettera 1/wejście od ul. Za Cytadelą, 61-659 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

wiek: od 8 do 12 lat
czas trwania: 180 minut

Zanurkujcie z nami w świat snów! Zanurzcie się w płynną krainę wyobraźni! To tutaj możemy chlapać się pomysłami, brodzić w nieznanym, pryskać szalonymi planami! To tutaj wszystko twórczo bulgocze, przemienia formy i zachęca do zabawy! Poprzez mgły i burze, płyniemy na bezkresne …
wiek: od 8 do 12 lat
czas trwania: 180 minut

Zanurkujcie z nami w świat snów! Zanurzcie się w płynną krainę wyobraźni! To tutaj możemy chlapać się pomysłami, brodzić w nieznanym, pryskać szalonymi planami! To tutaj wszystko twórczo bulgocze, przemienia formy i zachęca do zabawy! Poprzez mgły i burze, płyniemy na bezkresne wody ucieleśnionej wyobraźni!
Skąd się biorą sny? Dokąd nas prowadzą? Czy możemy razem wyśnić tę przygodę? Czy słyszysz rytm kroków wspólnie tańczących nasze historie?

Poprzez pracę z intuicją, wyobraźnią i zabawy ruchowe warsztaty „Pępki snu” mają na celu rozbudzenie kreatywności, umiejętności twórczego wyrażania siebie, odpowiadania na wyzwania rzeczywistości, skupienia się i wyciszenia. Prowadzące, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, zaproponują uczestniczkom ćwiczenia pogłębiające świadomość ciała, rozwijające zaufanie do własnej wyobraźni i wzmacniające poczucie sprawstwa i samostanowienia.

Do udziału zapraszamy dziewczynki w wieku 8-12 lat.

Praktyczne info dla uczestniczek: Zachęcamy do przyjścia w stroju, który nie krępuje ruchów (także tych wykonywanych na podłodze); w przestrzeń działań warsztatowych wchodzimy bez butów. Sugerujemy także zabrać ze sobą przekąski i wodę.

Projekt realizujemy dzięki wsparciu poznańskich radnych: Marty Mazurek, Łukasza Mikuły i Filipa Olszaka.

Prowadzenie:
Anna Nowicka, Hanna Bylka Kanecka (Kolektyw Holobiont)

WAŻNE!

W spotkaniu uczestniczą jedynie dzieci (bez rodziców).

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Wspólnej.

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Bilety

Aktywne

Asystent, asystentka osoby z niepełnosprawnością

1 zł
Do wyczerpania

Honorowi Dawcy Krwi, Dawcy Przeszczepu

7,50 zł
Do wyczerpania
7,50 zł
Do wyczerpania

Karta Dużej Rodziny

7,50 zł
Do wyczerpania

Bilet dla jednej osoby

15 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.